Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen eredményei voltak /...

D-Mano kérdése:

Milyen eredményei voltak / lesznek ennek a Hősök tere-i tüntetésnek? Mi értelme volt az egésznek?

Figyelt kérdés

Amit én látok, az az, hogy ez ugyanolyan tüntetés volt, mint a legtöbb másik, ami az elmúlt 14 évben volt, csak talán most egy kicsit többen voltak: kiment a tömeg, meghallgattak pár beszédet, 1-2 zene is szólt, a tömeg ordibálta, hogy "mocskos Fidesz" meg hasonlók, aztán szépen hazament mindenki.

A média és a közösségi média most ezzel van tele, mutogatják, hogy milyen nagyon sokan voltak kint...


De mi értelme volt, hogy ennyire sokan voltak kint??

Sok ember hallgatott beszédeket meg skandálva becsmérelték a Fideszt, de ennek ugye semmi hatása nincs: a kormány nem hoz érdemi változtatásokat a hatására pár látszatintézkedésen kívül, érdemi mennyiségű szavazót sem veszít miatta, nem kezd el omladozni a rendszer, se semmi hasonló. Akkor mégis mi értelme volt az egésznek?


Most nagyot megy ez a tüntetés a közösségi médiában, hogy mekkora nagy gigatüntetés volt, tiszta eufóriában van az ellenzék a tüntetés méretétől.

De nem fognak nagyon fájdalmasan nagyot "koppanni" az ellenzékiek, amikor rájönnek, hogy ez a tüntetés a hatalmas méretén kívül semmilyen más eredményt nem tud felmutatni??

Vagy mégis voltak / lesznek érdemi eredményei, csak elsiklott valami felett a figyelmem??


Persze tanulságai azok vannak ennek a tüntetésnek: pl. ha sok embert akarunk mozgósítani, akkor azt ellenzéki pártlogók nélkül kell tenni. Ez meg azt mutatja, hogy az ellenzék teljesen inkompetens, és eléggé megrendült a választói bizalom irányukban. Amiben persze semmi újdonság nincsen, ezt eddig is tudhatta, aki akarta- más kérdés, hogy sok ellenzéki nem akarta / akarja ezt még mindig belátni.



febr. 22. 08:42
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
49%
Az volt az értelme, hogy felhivják a figyelmet arra, hogy, ami ma gyerekvédelem cimszóval történik az országban, az egy bullshit és a homofóbia legalizációját leszámitva, annyi hatása van, hogy nemnormális emberek centikkel rohangálnak templomok és könyvesboltok közt a nyilt utcán és könyveket fóliáztatnak le, miközben a gyerekotthonok lehetetlen körülmények közt működnek, miközben az oktatási intézményben lassan se gyerek, se oktató nincs és a család fogalma az egyenlő lesz a thai vendégmunkásokkal, mert magyar nem fog megmaradni ebben az országban hosszútávon -már ma sem-. Amit a köznyelv ma gyerekvédelemnek hiv, az egy politikai marketingbullshit és homofóbia legalizáció, semmi több. Üres szavak.
febr. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

1-es,

nem az volt a kérdés, hogy mi volt a célja ennek a tüntetésnek, hanem az, hogy mik voltak / lesznek az eredményei.

febr. 22. 08:47
 3/38 anonim ***** válasza:
56%
Mi értelme volt az egésznek? ez volt a kérdésed én erre válaszoltam.
febr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
45%

Semmi...

De gondoljunk bele, olyan értékek mellett álltak ki, amit amúgy a társadalom 99 százaléka éppen ugyanúgy támogat...

Ez arra volt jó, hogy a lökött influeszerek szoptatják a frusztrált fóbiásokat, akik árnyékra vetődtek, de ahhoz is hülyék, hogy ezt felfogják!

febr. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
59%
Nagy tömegeket mozgatott meg a kezdeményezés és több, mint 200 millió forint adomány gyűjtöttek össze lakhatás biztosítására. Azt nem tudom lesz-e még hasonló kezdeményezés vagy felszólalások ezügyben, de alapvetően jó kezdeményezés volt.
febr. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Szerintem elég egyértelmű volt a kérdésemből, de azt, hogy "mi értelme volt a tüntetésnek" nem a tüntetés célkitűzéseinek hanem a tüntetés eredményinek tükrében kérdeztem.
febr. 22. 08:54
 7/38 anonim ***** válasza:
44%

Visszakérdezek, ennek a kérdésnek mi értelme volt?


Ezen a téren ennyi ember még nem gyűlt össze mióta az oroszok kivonultak és ide nem buszoztattak és vezényeltek ki kötelező jelleggel senkit.


Megmutatta a legnagyobb tömeg, hogy nem kér a lakosság a pedofideszből.


Nyilván a B közép, autógyújtogatással macskakővel rendőrdobálással nem kapott meghívót, mint 2006-ban és nem is érezték, hogy pedorbán pedo hálózata miatt ki kellene menni. Érdekes.

febr. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
28%
Első vagyok, szerintem elég egyértelműen válaszoltam az elég egyértelmű kérdésedre. Ha nem tetszik a válaszom, legközelebb előre válaszold meg a kérdésed és akkor legalább nem lesz értelmezési vitád önmagaddal.
febr. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem semmi. Mármint a fő cél szempontjából.

Eredménynek az tekinthető, hogy gyűjtöttek pénzt, nemes célra, és össze is gyűlt annyi, amiből már tényleg lehet segíteni több emberen is. Remélem, tényleg arra költik, amit mondtak és nem politikai célokra.

febr. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
79%

Miféle eredmény kellett volna, hogy legyen?

A kormány hivatalos álláspontja az, hogy elítéli a pedofíliát, nem kellett erről meggyőzni sem a miniszterelnököt, sem a kormányszóvivőt, senkit.

Én azt látom, hogy ez inkább egy burkolt kormányellenes tüntetés volt a gyermekvédelem zászlaja alatt.

Nem lesz semmi eredménye. Ahogy Gyurcsány mondta a tüntetésekre: lesznek tüntetések, megunják, és szépen hazamennek.

Kb. ez volt itt is.

febr. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!