Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon reális lenne a főváros...

Vajon reális lenne a főváros vezetésétől azt kérni, mondjuk petícióval, hogy a Bajza utcát nevezzék át Navalnij utcára?

Figyelt kérdés

febr. 23. 22:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mert ez törvénytelen lenne.
febr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Milyen törvényt sértene?
febr. 23. 22:47
 3/12 anonim ***** válasza:
7%
Minek? Minket se sajnált senki amikor szétszaggatták az országunkat, vagy amikor minket támadtak a szovjetek... Hát akkor én miért sajnáljam akár az ukránokat akár az oroszokat?
febr. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mi köze ennek az ukránokhoz?
febr. 23. 22:50
 5/12 anonim ***** válasza:
21%

Most írtam. Navalnij egy politikai gyilkosság áldozata lett. Amikor Magyarországon követtek el az oroszok politikai gyilkosságot akkor átneveztek bármilyen orosz közteret magyarra? Ergo minek sajnáljam az oroszokat?!

Ugyan így az ukránokat. Ők is nevettek a markukban amikor kaptak egy jó darabot az országunkból, hát most én is nevetek rajtuk.

febr. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%

5:


Klasszik Fidesz-szavazó.


Gyűlölünk mindenkit!


Sajnálom a szerencsétlent valahol.

febr. 24. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
11%

Mi köze van Navalnijnak Budapesthez vagy egyáltalán Magyarországhoz?


Felesleges provokáció lenne Oroszországgal szemben, mely a kárpátaljai magyarok szabadságáért is harcol Ukrajnában.

febr. 24. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

Az aztán a szabadság, amikor ez ellenzéki kihívókat bebörtönözteted és megöleted. Szabadság Putyini módra, nem igaz?


Gondolom a kárpátaljai magyarok minden vágya ez a csodálatos Russzkimír. Érthetetlen, hogy az ukránok is miért ágálnak annyira ellene!


Példát vehetnének az anyaországi magyarokról, akik közvetlen szomszédság nélkül is szerelmetesen vonzódnak Nagy Vlagyimir hódító birodalmához!

febr. 24. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#3 viszont világszerte számos köztér van elnevezve pl 48-ról vagy 56-ról.



A kérdésre:

A városvezetéstől egyáltalán nem lenne meglepő, főleg azután, hogy korábban a Fudan környékén is átnevezték az utcákat.

Viszont várni kell 5 évet, mert csak a halála után öt évvel lehet bárkitől közterületet elnevezni. Ezt Karácsony Gergely is elmondta.


Lehet róla szó, de 5 év múlva.

febr. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ezt nem is tudtam. Nem magamtól jutott eszembe, hanem a hollandok valami hasonlót csináltak pár napja...
febr. 24. 08:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!