Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pesty László, Magyar Péter,...

Pesty László, Magyar Péter, Szakács Árpád féle zászlóbontások már a NER összeomlásának első fecskéi?

Figyelt kérdés

febr. 26. 09:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Volt egy nő is, valami Zsuzsa, aki nagyon berágott 0rbánra és hazugságaira, meg Simicska is nagyon odavolt, hogy milyen beteg, romlott ember lett Viktor.
febr. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég gyenge fecskék. Egyik sem mondott semmit konkrétan.

Szerintem messze még az összeomlás. Én inkább azt látom, hogy most már túl sok kegyeltje van a rendszernek, így nyilván nagyobb az esély az elégedetlenek megjelenésére is. Pesty László semmit sem mondott. Magyar Péter csak általánosságokban. Persze eddig nem zavarta, amíg ő is milliókat kapott havonta. Szakács Árpád a megyei lapok irányítója volt, de boldogan végezte ő is a rá osztott feladatot, aztán egyszer csak hirtelen elégedetlen lett. Nekem ezek nagyon nem hiteles emberek. Tipikusan azok, akik pénzért (vagy más előnyért) a saját anyukat is eladnák bármelyik oldalnak.

febr. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Konkrétat nem, de viszont megerősitette mindegyik azt, amiről az ellenzékiek 14 éve pofáznak, vagyis, azt ők is megerősitették, hogy nem demokratikus mód működik az ország.
febr. 26. 09:24
 4/17 anonim ***** válasza:
29%

3: Ez nem igaz. Semmi olyanról nem esett szó, hogy nincs demokrácia. A saját rendszereiken belül a saját akaratukat érvényesítik. De ez mindenhol így van. És persze van korrupció. De hol nem? Csak sok helyen okosabban csinálják.

Számomra azt erősítették meg, hogy iszonyat vastag bőr van a képükön, hogy azok után, ahogy élvezték a rendszert még van képük úgy feltüntetni magukat, mintha az erkölcs mintaképei lennének.

febr. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
1989 óta csak látszat demokrácia van...
febr. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát, amit Pesty meglebegtetett, amit Magyar mondott és, amit tegnap Szakács, az azt jelenti, hogy biza Magyarország már nem demorkácia. Mondjuk én ezt nélkülük is mondom 10 éve, de ők végre belülről igazolták.
febr. 26. 09:32
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
Ha igaz hogy a Fidesz 10 000 Ft-ért vásárolja a romák és a határontúli magyarok szavazatait, az bőven kimeríti a bűncselekmény fogalmát szerintem, és nem demokrácia.
febr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
1, az Hegedűs Zsuzsa volt, aki a kevertfajú beszéde után elöször lemondott, aztán mégis visszament volna, de akkor már kirakták, aztán nemsokkal ezek után, a hölgy el is hunyt.
febr. 26. 09:34
 9/17 A kérdező kommentje:
Ami most a pedofil kegyelmi ügy kapcsán kiderült és, hogy ennek ellenére sem mond le Orbán, szerintem ez nem csak igazolja, hanem gyakorlatilag be is vallotta a rendszer, hogy nem vagyunk demokrácia. Nem kell ide már szavazatvásárlás sem. Innentől mi diktatúra vagyunk.
febr. 26. 09:35
 10/17 anonim ***** válasza:
46%
9: Miért mondjon le Orbán? Nem ő adott kegyelmet. Itt a legalapvetőbb dolgokkal sincsenek tisztában. Bárki kaphat kegyelmet. Gyilkosok is. Sőt, csak az kaphat kegyelmet, aki elítélt bűnöző, nem pedig ártatlan emberek. Novák döntött róla. Hülye volt. Aki ennyire nem lát előre, hogy ebből gond lehet, az nem való ilyen pozícióba.
febr. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!