Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok miért ukránozzák...

A liberálisok miért ukránozzák le a kárpátaljai magyarokat?

Figyelt kérdés

Miközben ha egy férfi nőnek érzi magát, akkor verik magukat, hogy nőnek kell nevezni! De ha egy magyar származású ember magyarnak érzi magát, az szerintük ukrán, román, szlovák, szerb, stb, mert a nyugati hatalmak elvették a földjüket és másoknak adták.

Nem érzik logikai bukfencnek ezt?



febr. 27. 16:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom. Én pl. felvidéki vagyok, szerintem eléggé liberális beállítottsággal és nem nevezem a kárpátaljaikat ukránnak.
febr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
A liberálisok nem ukránozzák le a kárpátaljai magyarokat. Tipikus fidesznyik, már a kérdés se igaz kérdés.
febr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 hollófernyiges ***** válasza:
91%
Kárpátaljai vagyok, még egyszer sem ukránoztak le a liberálisok.
febr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Megint gyógyszerre ittál, kérdező.🤦‍♀️
febr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

"Nem érzik logikai bukfencnek ezt?"


De, a kérdésed elég nagy logikai bukfenc.

febr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 DK-s ***** válasza:
25%

hollófernyiges-nek:


Ha kéred, tőlem megkaphatod.


Egy BÁRMILYEN külhoni "magyar"-t aszerint illetek jelzővel, amelyik országban született, felnőtt, dolgozik és adózik.


Attól egyiket sem fogom magyarnak tekinteni, hogy felvette az állampolgárságot.


De ha átköltözik, itt él, dolgozik vagy vállalkozik, itt fizet adót, TUD MAGYARUL, akkor elfogadom, és nem sértem meg. Az MAGYAR!

febr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ilyen MSZP-s körökben dívott, hogy lerománozzák a székelyeket, és szerintem baromság. Most elfoglalnák az egész Magyarországot az oroszok, akkor hirtelen mindenki orosz lenne?
febr. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

"Attól egyiket sem fogom magyarnak tekinteni, hogy felvette az állampolgárságot."


A nemzetiség és az állampolgárság két különböző dolog. Persze ettől még szabadon lehetsz hülye.

febr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
38%
Igazuk van. Ukrajnában született, ukrán állampolgár aki tud magyarul.
febr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 DK-s ***** válasza:
20%

#8-nak:


Tehát egy Romániában élő, magyarul is tudó román állampolgár szerinted magyar?


Természetesen az, hogy kit tekintek magyarnak, attól is erősen függ, hogy MIÉRT?


Mint embereket, szubjektíven magyaroknak tekintem, feltéve hogy tud is magyarul.


Szavazati jog? Nyugdíj, stb ...?


ROMÁN!

febr. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!