Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A HVG szerkesztői miért...

A HVG szerkesztői miért értelmezik sajátosan a szólásszabadságot?

Figyelt kérdés

Rendszeres olvasója vagyok a HVG-nek, néha kommentelni is szoktam.


Történt tegnap, hogy pár emberrel vitatkoztunk (normális hangnemben amúgy) abban a kérdésben egy cikk alatt, hogy szükséges-e Nyugati/NATO beavatkozás Ukrajnában. Azzal nehéz lenne vádolni, hogy oroszpárti lennék, viszont a kockázatok miatt ebben a kérdésben az álláspontom az egyértelmű nem, ezt ki is fejtettem.

Ma reggelre a moderátor törölte az összes kommentem.


Szóval ennyit a szólásszabadságról náluk...



márc. 1. 08:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Jártam én is hasonlóképpen, azóta teljes bojkottot arra a szarra.
márc. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 hájaaa ***** válasza:
29%
Legnagyobb bajod legyen ez az életben, meg ebben az országban.
márc. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
A hvg ilyen. Minden apróság miatt lecsapnak. Egy szekta.
márc. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Érdemben nem nagyon lehet reagálni erre a kommentek pontos ismerete nélkül. Ez olyan, mint a börtön, az összes elítélt ártatlan, ha őt kérdezed, és az összes bűnös, ha az ítéletet kiadó bírót. Ettől függetlenül egyik állítás sem fedi a teljes valóságot.
márc. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#4


Annyi történt, hogy kifejtettem, miért tartom nagyon kockázatosnak, ha a Nyugat közvetlenül beavatkozna Ukrajnában.

Semmi trágárság, személyeskedés nem volt benne.

Én úgy érzem, egyszerűen törölték a hozzászólásaimat, mert nem illik bele az ottani narratívába...

márc. 1. 08:51
 6/13 anonim ***** válasza:
62%

Sajnos ez az oldal nem a HVG és nem hiszem, hogy a HVG moderátorai, tulajdonosai ide járnának.

Ez a kérdés, kb olyan, mintha a Burger Kingbe mennél be panaszt tenni, mert szerinted a Mekis Big Mac nem jó.

márc. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Véleménybuborékban élnek. Sorosmédia tipikus esete. Ha nem az ő mantrájuk fújod kiközösítenek...
márc. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%

Én értem, hogy mit állítasz és hogy ezt érzed, de lehet, hogy a másik oldal máshogy érezte. Ezért mondom, hogy nem lehet erre a kérdésre érdemi választ adni anélkül, hogy látnánk a pontos beszélgetést.


Értem én, hogy bőven van válaszoló, aki látatlanban is tudja, hogy a libsi HVG a polkorrektség miatt nem foglalkozik a szólásszabadsággal, de szerintme erős bárkinke is véleményt formálni egy beszélgetés tartalmáról úgy, hogy az egyik fél benyomásait ismeri csak és sem a másik fél véleményét, sem a beszélgetés tényleges tartalmát nem.

márc. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Mindenki sajátosan értelmezi.
márc. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha bármilyen káromkodást beírok a Google-keresőbe, az egyik találat mindig a HVG.hu kommentszekciója. Ennyit erről.
márc. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!