Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A HVG szerkesztői miért...

A HVG szerkesztői miért értelmezik sajátosan a szólásszabadságot?

Figyelt kérdés

Rendszeres olvasója vagyok a HVG-nek, néha kommentelni is szoktam.


Történt tegnap, hogy pár emberrel vitatkoztunk (normális hangnemben amúgy) abban a kérdésben egy cikk alatt, hogy szükséges-e Nyugati/NATO beavatkozás Ukrajnában. Azzal nehéz lenne vádolni, hogy oroszpárti lennék, viszont a kockázatok miatt ebben a kérdésben az álláspontom az egyértelmű nem, ezt ki is fejtettem.

Ma reggelre a moderátor törölte az összes kommentem.


Szóval ennyit a szólásszabadságról náluk...



márc. 1. 08:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
74%
A lepontozások alapján, ti bemennétek a Burgerbe panaszt tenni egy mekis szendó miatt? Nem semmi.
márc. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
46%

Én is jártam hasonlóképpen a hvg-n, bár az nem ukrán téma volt, hanem lmtq+.


Annyit írtam, hogy szerintem ez is bizony egy poltikai mozgalom, az érzékenyítést/propagandát (vagy nevezzük akárhogy) meg sokallom a témában.

Annyi tennék még hozzá, hogy magam ellenzéki szavazó vagyok, abszolút nem fideszes, de ezt tudták is rólam, mert egy időban gyakran kommenteltem ott.

Amúgy normális hangnemben, káromkodás, személyeskedés nélkül írtam le, amit gondolok, és még páran egyet is értettek velem.

Pár óra múlva eltűntek a kommentjeim, azután, egy órával később meg lezárták a kommentszekciót a cikk alatt.

Ettől függetlenül olvasok még hvg-t, de megvan a véleményem róluk.


Megy állandóan a mantra a sajtó- és szólászabadság helyzetéről a hvg-n is a fidesz kormány miatt, hozzáteszem, nem alaptalanul.

De azért egy-egy kényes témában, ha megjelennek olyan vélemények, amelyek ellentétesek a szerkesztőség véleményével, bizony van cenzúra ott is...

márc. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
40%
09:34 - szintén HVG... Egyszer megemlítettem, hogy nekem már nem annyira szimpatikus Zelenszkij mint az elején volt, erre el lettem mondva mindenféle Putyinszopó féregnek. :D:D:D
márc. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!