Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire lehet lejtmenetben...

Mennyire lehet lejtmenetben most a Fidesz?

Figyelt kérdés
Azt nehezen mossák le magukról, hogy pedofilokat mosdatott, ez a marhára "családbarát" csőcselék.Szerintetek néhány menthető fideszes szemes is felnyílt ezáltal, illetve a Magyar Péterese videóknak köszönhetően? Nyilván az ellenzékieknek semmi újat nem mondott, eddig is tudtuk, hogy a Fidesz nem morális alapokon működik.

márc. 1. 10:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
29%
Pulai mit mért?
márc. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
54%
Attól még a pénz az pénz, családbarát a kormány, csok falusi csok, családi adóedvezmény stb. Ebből lehet házat és ételt venni sokezer embernek. Kit érdekel kit érint közvetlenül, hogy kiengedtek valakit? Kit érint KÖZVETLENÜL? Pár tucat csóró fiatalon kívül ?
márc. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
53%

Elég megnézni orbán Facebookját, kap a pofájára rendesen.

Semmi más nem osztotta meg a táborát, covid, infláció, drágulás... De ezek a pedofil ügyek igencsak kiverték a biztosítékot!

márc. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

"csok falusi csok, családi adóedvezmény stb. Ebből lehet házat és ételt venni sokezer embernek"


Eleg szomoru, ha valaki hitelbol vesz kajat, mert ennyire csoro. De arra ugye mar senki nem gondol h lehetne mashogy is

márc. 1. 11:23
 15/21 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem lejtmenetben vannak, de a pedofil ügy ennek nem oka, hanem tünete. A Fidesz egy hatalmasra nőtt gépezet, ami sok tekintetben túlhaladott: kontraszelektált, hiányzik belőle az önellenőrzés képessége, stb.


Ugyanakkor egyrészt ez nem jelenti azt, hogy a Fidesz végóráit látjuk, csak azt, hogy öregszik a rendszer. Mint egy öregedő szervezetben egyre több a betegség, egyre nehézkesebb, ilyenek. És persze bármikor kaphat egy stroke-ot is, de ez kicsit random.


Másrészt meg Orbán Viktor bármikor foghatja magát, és egy nagy baltával újrarendezheti a sorokat, és nyomhat egy fiatalító metszést a leöregedett almafáján. Ahogy szemrebbenés nélkül kilöki a térképről a legfontosabb embereit is, szerintem adott esetben simán megcsinálná ezt is. De ez már jóslás.

márc. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
68%

A Nézőpont Intézet közvélemény-kutatása szerint a Fidesz–KDNP támogatottsága 47 százalékon van


[link]


Ez kb annyi, amennyit mértek az előző kétharmdos győzelem előtt.

márc. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
56%
10. Tévedésben vagy. Magatokat szédítitek megint, mint 2022-ben és 2026-ban meg jön az újabb arculcsapás. A balos közvéleménykutatók mit mértek 2022 márciusban, a Pulai 47-47%...Na így veritek át magatokat most is. És rettenetesen túltoltátok a pedofidesz témát... Unalmas, hogy minden erről szól. Én már kapcsolok is el. Egyszerűen az ellenzéknek nincs értelmes témája, botránypolitozálni tud, vár egy botrányt és rászáll, de semmi egyéb. Ezzel soha nem lehet választást nyerni.
márc. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
61%
Orbán facebookja már legalább 10 éve ilyen. Nincs moderátor. Már 10 éve csak szidalmazó kommentek vannak, mégis nyernek. Sztm az oldalt a baloldaliaknak tartják fenn.
márc. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 gabor49 ***** válasza:
25%
semennyire még jobban osszefogunk az ország érdekében
márc. 2. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Oké, most esett le, hogy a lejtmenetet többféleképpen lehet értelmezni.


Népszerűségi értelemben én sem látok nagy válságot, pláne nem lejtmenetet. Mivel nincs egy hasonló erőviszonyokat felmutató alternatíva, így viszonylag könnyű dolguk van.


Én úgy értettem a lejtmenetet, hogy a rendszer egészsége szerintem romló tendenciát mutat. Bizonyos tekintetben szerintem a Fidesznek lenne a legnagyobb szüksége egy jó ellenzékre.

márc. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!