Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi van akkor, ha Magyar...

Mi van akkor, ha Magyar Pétert, a Fidesz küldte mert már ciki számukra, hogy nincs ellenzékük?

Figyelt kérdés

Elég egyértelmünek tűnik számomra, hogy Magyar Péter pártot fog alapítani.

Meglátásom szerint ő kommunikációban, kulturában, stilusban köröket ver a jelenlegi ellenzékre, tipikusan az az ember, aki szerintem gond nélkül megtudna milliókat szólitani, vagyis releváns ellenfele lehet a Fidesznek.

Arra gondoltam, hogy mi van, ha őt direkt a Fidesz küldte, hogy legyen egy valódinak tűnő elenfele, mivel a jelenlegi már az ellenzékiség illúzióját sem kellti az emberekben, így ez már nem vett jót fényt a Fideszre, hogy lényegében ellenfél nélkül győz mindig.


Ti mit gondoltok erről az (összeesküvés) elméletről? :D



márc. 1. 19:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
35%

#10

Sajnos ebben is egyetértek veled.

márc. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
76%
Nincs igazad Magyarral kapcsolatba, de abban igen, hogy a fidesz bevan betonozva és maffia rendszerként működik a kormány.
márc. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

9

Nem igazán osztom az álláspontodat, lényegében semmiben sem, abban, amit leirtál.

márc. 1. 19:47
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

#12

Miért gondolod, hogy Te tudod a tutit? Mást gondolsz, mint a kérdező, de azt, hogy nincs igaza, miért mered állítani?

márc. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

12

Hát remélem, hogy vele kapcsolatban nincs igazam, de egy Fideszen belüli ,,lázadás" szerintem egyáltalán nem így nézne ki, sajnos semmi olyat nem mondot, ami ne lenne a köztudatban a Fideszről.

márc. 1. 19:50
 16/23 anonim ***** válasza:
36%
Most írtam le. Olvasd el a #9-t.
márc. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
41%
Én is gondoltam már erre is. De egy másik összeesküvés elméletre is, ami sokkal szimpatikusabb volna a számomra.
márc. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

Miért lenne ciki számukra, hogy "nincs ellenzékük"?


Miért b sznának ki magukkal direkt?


Normális vagy?

márc. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
28%

#17

Mi a másik elmélet?

márc. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
65%

Nézd, kismilliószor leírtam már, hogy a jelenlegi ellenzék amit bír nyújtani felkészültségben, verbális kommunikációban, szókincsben az annyira a béka segge alatt van, hogy szégyen gyalázat és tisztelet a kivételnek, mert minden ellenzéki pártban van ilyen, talán egyedül a DK-ban nincs vagy csak nem tudok róla. Te vagy az első, ki ezt elismeri. Mindig kapom az ívet emiatt balról, hogy menjek a bánatos p....ba. Pedig szerintem ez egy tök jogos kritika, hogy rátermettség egy fikarcnyival nincs több bennük, mint bennem, csak hát én nem vagyok politikus és tudom, hogy ahhoz nagyon kevés volnék, de Ők vajon miért nem tudják ezt magukról? :) Baloldali szimpatizánsok körében meg miért olyan nehéz ezt bevallani, hogy ultragáz a helyzet. Szóval, hogy ilyen Vadai Ágnesek, meg Fekete-Győr, Donáth, Cseh, Arató, Kunhalmi (emlékszel mikor lement "parasztba" a pórnépnek?) és hasonlók... hát minimum annyi kommunikációs készségnek és bő szókincsnek kell szorulnia egy istenverte politikusba, mint amennyi Magyar Péterben vagy hogy az ellenzékből mondjak egy embert és fiatalembert (ne pl. a Hillert) Ungár Péterben megvan. A százvalahányba befér pár ilyen Németh Szilárd, de hát ők, egy-egy pártban alig vannak páran, ha abból szinte mind ilyen, az baj, abból a párból ha 1-2 ilyen, már az is kilóg, feltűnő. Ott nem tudsz eldugdosni egy Németh Szilárdot, hogy jól van, elleszel te itt.


Magyar Péteren én is gondolkodom egy ideje, én sem szeretem a túlzottan kézenfekvő magyarázatokat, látom Te sem. :)

Teljesen másképp gondolom, de eszem ágában nincs ezt közölni mindenkivel.

márc. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!