Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dr. Orbán Viktor Mihály úr...

Dr. Orbán Viktor Mihály úr miért panaszkodik arra, hogy Putyin kutyájának szokták nevezni, mikor ez nem is igaz?

Figyelt kérdés
Putyin pincsijének szokták nevezni. Persze a pincsi is kutya, de hát még sem egy német juhász.
márc. 2. 08:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Én nem tudom, én nem szoktam kutyának hivni, nem sérteném meg vele Buksi kutyusomat, hogy egy lapon emlegetem ezzel az emberrel, én simán diktátornak hivom.
márc. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
7%
Mert lényegtelen, milyen kutyafajtát mondtok, akkor is baromság az egész. A magyar érdek a béke és a normális kereskedelem lenne.
márc. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam néha a hasonlat miatt, de sok másnak is, amik rosszabbak.

Egy bűnöző, aki folyamatosan hazaárulást követ el, megossza tudatosan a nemzetet, elcsalja a választást, stb.

márc. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%

2 és miért jön ki a magyar érdek mindig úgy, hogy az egyedül ennek a tömeggyilkosnak az érdekével egyezik?

Miért lett a magyar érdek egyenlő egy tömeggyilkoséval?

márc. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%

#2 és ehhez az orbáni politikai út a megfelelő úgy gondolod?


Putyin ölebe, ezt a vak is látja, nem kell ehhez szakértőnek lenni.

márc. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Gyurcsány idejében magasabb volt az orosz-magyar kereskedelem összege, mint most, 0rbán idejében.

Pedig Gyurcsány EU párti volt, nem sz0pkodta Putyint, stb, és mégis, akkor jobban működött ez is, amit a Fidesz folyamatosan támadott is, hogy nem kellene az oroszokkal kereskedni stb.

Ezz sokan elfelejtették már...

márc. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
#6 nem a kereskedelemmel van baj, hanem azzal, h az oroszokkal való jó kapcsolat miatt mindenki másba bele kell állniuk, mert a kreml ezt parancsolta.
márc. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
6, ráadásul az ország energiafüggőségéről több valós szakértő, aki nem politikus, hanem szakmabéli igazolta, hogy igazából mi ugyanúgy rajta vagyunk az összEurópai hálózatokon és tudnánk az európai piacról is vásárolni energiát. Megsem próbálta a magyar politika leválasztani az országot erről a szörnyszülött rendszerről.
márc. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
2, Figyelj, írom. Tito bácsira azt mondták, hogy a nyugat láncos kutyája. A "láncos kutya" kifejezés azt feltételezi, hogy veszélyes, ezért kell láncon tartani. A pincsi meg, hát az egy kis engedelmes kutyuska, kis helyes, megsimizzük. Érted? Szótan, logosz.
márc. 2. 08:42
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek, a saját szövetségünket folyamatosan -hazudozva- szidjuk, a diktatúrákat meg felmagasztalva csodálva dicséri 0rbán.

Egy igazi becstelen hazug bűnöző.

Remélem nem várjuk ki a két évet, és hamarosan börtönbe viszik.

márc. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!