Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem kezd el csicseregni...

Miért nem kezd el csicseregni Novák Katalin?

Figyelt kérdés
Főleg az ellenzék szerint az egész kegyelmi ügy mögött Orbán Viktor áll, ha engem ilyen szemét módon kicsinált volna a főnököm hogy emiatt mindenki pedosimogatónak gondol biztos hogy elkezdenék csicseregni
márc. 3. 11:17
1 2
 11/15 hypno ***** válasza:

#10


A katari emírrel lett volna tárgyalása.

[link]

márc. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mert ügyvédként, jogászként köti a titoktartási esküje, köztársasági elnökként egyéni kegyelmezési jogkörben nem kötelezhető nyilvános indoklásra.
márc. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 hypno ***** válasza:

#12


Egy ügyvédet csak az ügyfelével kapcsolatban köti a titoktartás nem úgy általában.

Orbán meg nem az ügyfele.


Az, hogy nem köteles indokolni, az nem jelenti hogy nem lenne elvárt tőle.

Engem speciel érdekelnének az okok, és az utasítást adó motivációja és sszemélye is.

márc. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

10. vok

11. köszi a linket, nem tudtam, hogy hivatalos, előre megbeszélt útja volt.


Szerintem meg kellene indokolnia a döntését, akár tetszik vkinek, akár nem, vagy hazudjon valamit. De ez, hogy ott lóg a levegőben, vagyis ha az ellenézék hagyja lógni a levegőben, így még "élni" is nehéz. Bár, neki nem lesz nehéz, mert még a TEK is kísérni fogja 1 évig akár merre jár, akár bulizni, nyaralni, esetleg dolgozni... De akkor is ott van a környezetében már köszönéskor, kézfogásnál, hogy mégis, miért??

márc. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

10, 14. vok

ül a babérján a nyugdíjas - de életkorából kifolyólag még nem - Novák Katalin. Varga Judit elviszi helyette a balhét, ingyen és bérmentve, saját magát lejáratva.

márc. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!