Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz-szavazók: hogy viszonyu...

D-Mano kérdése:

Fidesz-szavazók: hogy viszonyultok a Fideszhez?

Figyelt kérdés

márc. 4. 07:37
A kérdező szavazást indított:
A Fideszé a világon a legjobb kormány.
A Fideszé Magyarországon az eddig volt legjobb kormámy.
A Fideszé egy kiváló kormány, bár volt már nála jobb is.
A Fidesznek sok hibája van, mégis összességében egy egyértelműen jó kormány.
A Fidesz csak egy tűrhető kormány, de Magyarországon csak rosszabbak vannak nála.
A Fidesz egyértelműen rossz kormány, de a többi párt még a Fidesznél is rosszabb lenne.
A Fidesz nagyon rossz kormány, csak azért szavaztam rájuk, hogy a náluk még sokkal rosszabb bal/liberális pártok nehogy újra hatalomra jussanak.
Nem vagyok Fidesz-szavazó, de nem utálom a Fideszt.
Nem vagyok Fidesz szavazó, és utálom a Fideszt.
36 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Sajnos nincs megfelelő válasz. A világmindenség és a multiverzum legjobb kormánya.
márc. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1-es,

Sajnálom, erre nem gondoltam. 😕 Jobb híján bejelölheted az első szavazati opciót.

márc. 4. 07:44
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

A fidesz szavazóknak írod ki a kérdést, de a szavazásban ott van, hogy "Nem vagyok Fidesz szavazó,,,,".

Te is tudod előre, hogy egyrészt kevesen vagyunk ezen a fórumon fidesz szavazók, másrészt hiába a fideszesek véleményét kérdezi valaki, azonnal meglepik a kérdést a ballibek és nekiállnak mocskolódni.

márc. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
53%
Mocskos fidesz
márc. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Egyelőre velük járok a legjobban. Tessék jobbat mutatni, és akkor majd oda szavazok.
márc. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

3-as,

nem tudom, mennyi lehet a Fideszesek aránya fórumon, de azt tudom, hogy sok nemFideszes van, aki az ilyen kérdéseknél szintén szavazni akar. Inkább teret adtam nekik valid opciókkal, minthogy torzítsák az eredményeket más opciók nyomkodásával.

márc. 4. 08:31
 7/11 A kérdező kommentje:

5-ös,


Van jobb. Már 2 is.

Mi Hazánk Mozgalom (a híresztelésekkel szemben nem náci/fasiszták, és nem is Gyurcsány vagy Orbán emberei). Én rájuk szavazok.

A 2RK, Vona új pártja is sokkal jobbnak tűnik, mint a Fidesz vagy a bal/lib tömb pártjai.

márc. 4. 08:35
 8/11 anonim válasza:
10%
Mi hazánk=náci
márc. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

#3

“ hiába a fideszesek véleményét kérdezi valaki, azonnal meglepik a kérdést a ballibek és nekiállnak mocskolódni.”

És ez fordítva is pont ugyanígy van.

márc. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
5-ös: Ez a "tessék mutatni jobbat" egy szimpla mellébeszélés. Anno a Fideszt is mi alapján választották meg először? Nem volt mögöttük semmi, egy percig nem dolgoztak életükben. Kiálltak pár hangzatos mondattal, lebontották a kordont a parlamentnél, plakátolták a gagyi szöveget (Rosszabbul élünk, mint négy éve), meg olyanokat ígértek, hogy még 14-ik havi nyugdíj is lesz. Kaptak négy évet, majd a nulla teljesítmény után szépen el is zavarták őket, 8 évig vissza se jöttek. Gyurcsány segítsége kellett, hogy újra nyerjenek. Ennyi erővel egy Momentum vagy Mi hazánk is lehetne kormányon, ígéretni tud meg lebontani a kordont. Ráadásul ezt az óriási teljesítményt, amit mutatnak, még én is hoznám minimál hozzáértéssel.
márc. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!