Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki lesz az első második és...

Ki lesz az első második és harmadik erő 2026-ban, k i kút gondol és miért ?

Figyelt kérdés

márc. 4. 20:35
 1/7 A kérdező kommentje:
*ki mit
márc. 4. 20:37
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon nem szeretném, de szerintem 2 párt van, akik nagyot mehetnek, ha nem rontják el: a Mi Hazánk és talán a Momentum. A pedofilbotrány miatt szerintem sok ember pártolt el Orbánéktól, egy volt fideszszavazó pedig biztosan nem fog balos pártra szavazni, így marad a Mi Hazánk. A Momentum talán azért lehet szerencsés, mert szembefordulnak a Dk-val, így tudnak olyan szavazókat szerezni, akik baloldaliak, le akarják váltani a Fideszt, de nem akarnak Gyurcsánnyal szövetkezni.
márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. Annyira nem fordultak szembe. Most is megállapodtak a DK-val. Szerintem ők köpönyegforgatók. Szidják a DK-t majd kuegyezik vele. Sztm a Mi hazánk és a Kutyapárt fog nagyot menni.
márc. 4. 21:04
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

#3

Pedig teljesen világos, hogy Gyurcsánnyal nem lehet nyerni. Több szavazót tart távol, mint amennyit behoz.

márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
A fidesz lesz az első erő.a második a fidesz lesz,de viszont a harmadik pedig a fidesz.
márc. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A MiHazánk biztos, hogy erősödhet. Ezek az idióta pártok nagyok mennek Európában, annak ellenére, hogy amit akarnak, az kb irreális és hülyeség. Amit a másik oldal akar, a zöldek meg balosok az is irreális csak az naivitás vagy tündérmese.


És a másik szerintem a Kétfarkú Kutyapárt. Gyurcsány és Orbán utálók is vannak bőven és egyre többen, vagy akik csak utálják az egész magyar belpolitikát.


És ebben az a durva, hogy a biztos szavazók körében a DK-Momentum-Kétfarkú-Mihazánk pártok kb azonosak, vagy 2-4% eltérés van köztük, ami nem sok.

Tehát a fidesz után a papirforma a DK lenne, de 1-1 ilyen fidesz-ügy után a balos ellenzék semmit sem profitál. Látni kéne milyen 2 év jön, mert ha most azt mondja valaki, hogy a MKKP vagy a MiHazánk lesz a 2.-3. párt, akkor azért annyira nem lepődnék meg. Főleg, hogy a DK és a Momentum magukkal vannak elfoglalva, egymás szavazóit szipkázzák csak el.

márc. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Másodiknak Dk harmadiknak talán Mh. A jelenlegi állás szerint én már azt komoly eredménynek tekinteném, ha nem kétharmad lenne.
márc. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!