Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisoknak miért baj...

A liberálisoknak miért baj az, hogy vannak hazafias felvonulások is?

Figyelt kérdés

Csak a prájd vonaglást támogatjátok?

Azt hittem elfogadóak a liberálisok.

Kitörés emléktúránál is mindig nagy kritikával szólalnak fel. Pedig semmi erőszakosság nem történik, max az antifák mennek verekedni ilyenkor is.


márc. 4. 21:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

Nem a hazafiasággal van baj, hanem a gyűlölködéssel.

Üdv,

egy jobboldali

márc. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%

1.

Az antifa nem szokott gyűlölködni?

márc. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%

Liberális vagyok. Mond, mivel van bajom, elmagyaráznád? A kitörés napi túrákkal sincs a világon semmi bajom.

Ellenben sok NEM liberálisnak van gondja vele.


Ja, csak szalmabáb érvelés a részedről...

márc. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%

Azèrt mert a libsik utálják az igazi hazafiakat!

Csak az aberráltakat szeretik, elitèlik a fèrfi-nő kapcsolatot csak a buzīk lèteznek,ezek ilyen fèrgek,ezèrt nem èrtem hogy kèpes valaki rájuk szavazni!

márc. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
21:35: szegényke, fel ne húzd magad.
márc. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%
Konkrétan melyik "hazafias felvonulásra" gondolsz, és honnan veszed hogy a liberálisoknak ( és csak nekik) van vele baja?
márc. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20%
Tehát amikor a náci német hadsereg és a még mellette álló magyar sereg töredéke kitört, az hazafias esemény volt?
márc. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%

#2

De szokott. Csak azt nem értem, hogy neked miért nem probléma az a saját oldaladon, amit a másik oldalon problémának látsz. Erre esetleg van válaszod?

márc. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem morálisan nem elfogadható a kitörést pozitívan keretezni, de hogy erre az legyen a válasz, hogy akkor verjünk meg találomra járókelőket, akik nácinak tűnnek, (vagy annak akarjuk látni őket) az elfogadhatatlan.
márc. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%
Számomra meredek, mennyi embernek nem esik le, hogy az antifa egy szélsőbaloldali csoportosulás, és mint ilyen semmi köze a liberalizmushoz. De hát nem is várható el a jobboldal nagy részétől, hogy képes legyen különbséget tenni baloldal és liberlizmus között...
márc. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!