Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » DK-sok, ti miben jelentenétek...

DK-sok, ti miben jelentenétek alternatívát, ha ugyanúgy kommunikáltok, mint a Fidesz?

Figyelt kérdés

[link]


Ha ugyanazokkal a csúsztatásokkal, ravasz nagyotmondásokkal operáltok most épp a pedofilozó plakátkampányban?

Akkor a migránsozó, sorosozó, háborúpártizós plakátokkal csak annyi volt a baj, hogy nem a ti narratívátokat hazudta?



márc. 5. 11:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy így van..nem tudom mi az alap motiváció, a lényegi eredmény viszont az, hogy amíg Gyurcsány avagy felesége van addig nem lesz nehéz győznie a fidesznek
márc. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Amíg Feri feketelyukként magába szívja az ellenzéket, addig semmi esélye bármilyen rendszeren kívüli alternatívának. Mivel ezek a mai limlom pártocskák valójában abban a pillanatban a rendszer részeivé válnak, hogy bármilyen módon közelednek a böszméhez.
márc. 5. 17:59
 13/19 anonim ***** válasza:

#8 És ha az influenszer tüntetés (ami amúgy jobboldalt nyomokban sem tartalmazott) elvitte a showt, akkor adjanak fel mindent? EP választás előtt? Ennyire ők sem hülyék, nyilván próbálják meglovagolni a helyzetet.

Egyébként abban egyetértünk, hogy Gyurcsánynak rég le kellett volna magát húznia a WC-n, és abban biztos vagyok, hogy ha egyszer kormányváltásra képes ellenzék áll össze, annak ő és a sleppje nem lesz része. De arra nem látok esélyt, hogy szép jólnevelt művelt értelmes módszerekkel operáló párt bármi eredményt elérjen ebben az országban. Kocsmai szintre züllött a politikai kultúra, ez van, ebben a közegben kell érvényesülni.

márc. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

13; én nem azt mondtam, hogy mit ne csinálnak, hanem azt, hogy hol tartanak.

Bár ezzel a csodás pedofil plakátkampánnyal még akkor is több szavazatot szereztek volna, ha csendben ülnek. Mert hogy ez a befásult, üszkös agyú, kihalófélben lévő nyugdíjas keménymagon kívül ki az akit a DK térfelére mozgat, arról csak sejtésem van.

márc. 5. 18:08
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha ilyen szinten lezüllőtt a politikai kultura, akkor nem tudja senki überelni ebben a fideszt, legyőz bárkit rutinból. Nem ebben kéne versenyezni velük. Sajnos be kell rendezkedni még legalább 2-3 ciklus fideszre, aztán ha kiöregszik Orbán és Gyurcsány is, el is patkolnak talán ,akkor jöhet más.
márc. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
#15 Hiába patkol el Orbán és Gyurcsány, a kultúra nem lesz más - az fog több támogatót maga mellé állítani, aki hangosabb és primitívebb.
márc. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Amíg van fidesz van dk is... Sajnos.


(Direkt írtam csupa kisbetűvel, mert ennyit érnek, populista sz@rok)

márc. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Akkor ha mindent reálisan nézünk az van, hogy rába.tunk . Megszoksz vagy megszöksz. "Tetszettek volna forradalmat csinálni"
márc. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Jobb plakát is lehetne...
márc. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!