Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha tehetnéd, a DK-t együtt...

Ha tehetnéd, a DK-t együtt zavarnád el a Fidesszel?

Figyelt kérdés

márc. 6. 12:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
71%

10, Nem tudom, hogy pech-e, vagy szerencse-e, ezt mindenki döntse el magában, de az én intelligenciaszintemtől teljesen függetlenül működik a magyar törvénygyár. Én lehetek az ország legbutább embere, akkor sem lesz semmilyen beleszólásom abba, hogy idehozzák Kina összes kinját, vagy kiszolgáltassák az országot a ruszkiknak.

Viszont az én intelligenciámtól függetlenül, ezt az országot egyetlen egy ember irányitja, őt Orbán Viktornak hivják és azokban az országokban, ahol a legfőbbvezér irányitja az országot diktatúrának szokás hivni az ország berendezkedését.

Magyarország diktarúra, akármilyen buta is vagyok.

márc. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
57%
Nem csak a fidesszel, hanem az összes többivel együtt..
márc. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
10%

#11 Szándékosan kevered azt, hogy neked nem tetszik a kormány, azzal, hogy itt demokrácia van-e vagy sem.

A demokrácia nem azt jelenti, hogy van beleszólásod a törvényhozásba vagy hogy neked tetszik amit a parlamenti többség csinál. Az a demokrácia, hogy szabadon dönthetsz arról kire, melyik pártra szavazol 4 évente és azok lesznek kormányon akiknek több lesz a parlamentben a képviselője.

2010 előtt nekem nem tetszett 8 éven keresztül a kormány, nekem nem voltak elfogadhatóak a döntéseik. veled ellentétben én viszont értettem mi a demokrácia és elfogadtam, hogy a választáson mindenki szabadon döntött és a többség nem az én véleményemen volt, nem azokat juttatták kormányra akiket én szerettem volna.

Értettem, hogy attól demokrácia a demokrácia mert 4 év után van lehetőségem újra szavazni, a politikusoknak, pártoknak akik nekem jobban tetszettek, azoknak szavazókat meggyőzni és többséget szerezni. Ez 2006-ban nem sikerült - én ezt is elfogadtam. 2010 óta ugyanez van, csak te nem vagy képes elfogadni, hogy a többség mást akar, mint te.

És ne kezdd a szokásos mesét arról, hogy nem is voltak többen, mert ez nem igaz. A választási törvényünk 1990 óta vegyes rendszerű, az egyéni körzetek döntenek, a listás szavazás a kompenzációt szolgálja csak, hogy azoknak is lehessen parlamenti képviselete akik egyéni körzetben nem tudtak mandátumot szerezni. Ezért nem olyan a rendszerünk, mint a briteké - ami szintén demokrácia, és nem olyan, mint a németeké vagy franciáké sem, ami szintúgy.

Amit csináltok az csak hiszti, mert alkalmatlan politikusokra szavaztok ahelyett hogy keresnétek olyanokat akik jobban csinálnák, mint a fidesz.

márc. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
69%

13, szándékosan nevezel először egyes számnak, majd utána többesszámnak?

Most, hogy döntsem el, hogy nekem, vagy nekünk cimzed, azt, amit mondasz?

Én nekem nem tetszik a kormány politikája, vagy mi nekünk nem tetszik a kormány politikája?

Most én vagyok a buta, vagy mi vagyunk a buták?

Egyáltalán, ha én én vagyok, akkor mégis, hogy lehetnék én többen?

márc. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
62%

Nemcsak ez a kettő, az összes söpredék párt takarodjon az egész parlamentből.

Mind egykutya, undorító.

márc. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

13; ebben egyébként igazad van, ez a kormány a nép felhatalmazásával van hatalmon.

De Orbán nem is szavazati úton éri el a hatalmon maradást hanem úgy, hogy vele szemben minden értelmes alternatíván kinyír. Ebben pedig legfőbb szövetségese Frank és Claire.

márc. 8. 04:45
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

#16 Ez egy ócska szöveg.

Nem a fidesz nyírta ki a jobbikot, hanem Vona és az őt követő jobbikos politikusok azzal, hogy szembe fordultak a szavazóikkal és egymást csinálták ki a parlamentben is meg a választókerületeikben is. Nem a fidesz nyírta ki a momentumot, hanem saját maguk azzal, hogy az alap hittételükkel szemben összeálltak gyurcsányékkal. MZP-t a saját ostoba beszéde tette tönkre - kinyitotta a száját és azonnal hazudott meg sértegetett minden választót, nem volt olyan csoport akikbe bele ne gyalogolt volna.

Mondj már konkrétan valami értelmes alternatívát amit valóban Orbán tett tönkre és nem a saját ostobaságuk!

márc. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

17; leírtam: a Gyurcsány házaspár arra van, hogy minden alternatívát eltaposson, és ők legyenek az egyetlenek az "ellenzéki" oldalon. Mivel van felettük egy olyan alacsony üvegplafon, amit 10 élet alatt sem tudnának ledolgozni, így Orbán hatalma garantált egészen addig, amíg Feri meg a neje jelen vannak az ellenzékben. Aki egyszer is összefog a böszmével, engedményeket tesz neki, arra azonnal kiterjed ez az üvegplafon, mert rögtön hitelességét veszti.

Igen, lehet Gyurcsányon túlmenően is még egy ostoba MZP, haszonleső Donáth Anna, megélhetési Kunhalmi meg a többi nyomorult, de amíg a Fletó jelen van, addig tökéletesen mindegy az is, ha egy őszinte, értelmes valaki tűnik fel.

márc. 8. 12:05
 19/20 anonim ***** válasza:
30%

9# "A DK-t miért is kellene? Kiallnak a pedofilsimogato fideSS diktatorparttal szemben. Remelem egyszer hatalomra is kerulnek"


Már voltak 8 évig.


Az persze nem pedofilia, amikor Klárika LMBTQ-kat engedne be ovikba

márc. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
16%
#19 Nem csak ő, Karácsonytól kezdve MZP-n át az összes többi ezt tenné a momentumosokkal együtt. Ők maguk mondták el többször nyilvánosan.
márc. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!