Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki szavazók, mit...

Ellenzéki szavazók, mit gondoltok arról, hogy csak a DK nem szavazott együtt a Fidesszel a fizetésük megemeléséről?

Figyelt kérdés
Pedig szóban minden ellenzéki párt szerint érdemtelenek a fizetésemelésre saját bevallásuk szerint!! Különbnek tartjátok emiatt a DK-t a többi pártnál?
2018. júl. 19. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem igazán. Vegtére is nyugodtan szavazhattak ellene, hiszen biztosak lehettek benne, hogy meglesz szavazva az emeles.
2018. júl. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Ugye ez valami vicc?
2018. júl. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen különbök, de attól még Gyurcsány Ferenc eltűnhetne már végre a magyar politikai életből.
2018. júl. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Egy évvel ezelőtt még mindenki hülyének nézett itt amikor felvetettem, hogy adni kéne Gyurcsánynak még egy esélyt miniszterelnökként.

A végén pedig kiderül, hogy csak ő képviseli a valódi, nem megalkuvó ellenzéket és az emberek elkezdik benne látni a reményt. Amikor megmondtam a választás előtt fél évvel, hogy a Jobbik belülről fog felbomlani, akkor is ez volt. Senki se hitt nekem, aztán mégis igazat mondtam. Kár, hogy a lottónál ez nem megy...

2018. júl. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Engem inkább az érdekelne, hogy a Jobbik miért állítja azt, hogy nem támogatják és meg sem szavazták a fizetésemelést, holott az Index és 24.hu azt mondja, hogy egy kivétellel megszavazták mindjájan. Akkor most mi is az igaz?😏
2018. júl. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Most jelenleg az ellenzékben a DK pozíciója egészen kirívóan kiemelkedik ebből az "álellenzékből". 10 évvel a nagy bukta után körbeértünk, megint Gyurcsány áll valakiként szemben Orbánékkal az egész ellenzékből. Meg persze egy pár olyan magányos figura mint Hadházy vagy MárkyZay. És meg lehet figyelni, hogy Gyurcsányra anno szisztematikus lejárató propagandát zúdítottak, most ugyanezeket próbálnák Hadházyékra is keményen rámérni. De már nem működik úgy ez a gyűlöletkeltés ahogy 2010 előtt. A választók kezdenek átlátni az ilyen ügyeskedésen. Inkább úgy tűnik, amit a Fidesz mond az eleve csakis hazugság lehet már a többség szemében.
2018. júl. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
Mert ők ilyen kis becsületesek.
2018. júl. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

Utálom a dk-t. Ettől nem lesznek különbek.

Bár az "érdemtelen" állítás helyénvaló lehet. :)

2018. júl. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Pontosabban:

Igennel szavazott a Jobbik összes jelen lévő képviselője.

Igennel szavazott az MSZP-ből: Bangóné Borbély Ildikó, Harangozó Tamás, Hiszékeny Dezső, Molnár Zsolt, Varga László.

Jelen volt, de nem szavazott az MSZP-ből: Mesterházy Attila és Molnár Gyula, Szabó Sándor és Tóbiás József. Tóth Bertalan pártelnök nem volt jelen, Hiller István nem szavazott.

Nemmel szavazott az MSZP-ből: Gurmai Zita, Korózs Lajos és Kunhalmi Ágnes.

Nemmel szavaztak a DK-s képviselők.

Nemmel szavaztak az LMP-sek.

Nemmel szavaztak a Párbeszéd képviselői.

Kivéve Burány Sándor Párbeszéd-képviselőt, aki ugye MSZP-tag. Ő igennel szavazott.

Nemmel szavazott a két független, Dúró Dóra (ex-Jobbik) és Hadházy Ákos (ex-LMP).

A független Bősz Anett (Liberálisok, ex-Párbeszéd) viszont tartózkodott.

2018. júl. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%

Semmit nem jelentett volna, akár hogy szavaznak(tudták, hogy a szavazatuk szart se ér, ahogy azt is, hogy úgy is lesz fizetésemelés).

Nyilván meglépték, aztán nagy duzzogva elfogadták:D

Kíváncsi vagyok, vajon lemondanak e a pénzről :D

2018. júl. 20. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!