Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milliárdokért megvett felesleg...

Milliárdokért megvett felesleges használhatatlan lélegeztető kinek a felelősége hogy ekkora pazarlás történt?

Figyelt kérdés
márc. 7. 11:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Hogy lett 150ezer a halottak száma? Nem olyan 45ezer körül volt a vége?

Persze nem mintha az kevés lenne, de hogy lett belőle több mint háromszorosa?

márc. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 szántóvető ***** válasza:
55%
a gyurcsánymigránssorosbrüsszelellenék ötösnek!
márc. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
16%

"Persze nem mintha az kevés lenne, de hogy lett belőle több mint háromszorosa?"


Orbánfóbia 🤡

márc. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
86%

11-13, A regisztrált TAJ számokból deritették ki, van, amit nem lehet Orbánfióbiaként eltakarni, bár nekem igazoltan Orbánfóbiám van, igy akár ezen túl is léphetünk.

Én saját bevallúsú Orbánfóbiás vagyok, de a regisztrált TAJ számok és a népszámlálási adatok nem hazudnak, akármilyen fóbiám is van.

márc. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
felelőség az mi akar lenni ? bendő lélegeztetőgépet és gázt jól vásáról aki ezt nem így látja az sorosbrüsszelgyúrcsány bérenc
márc. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Hát nornalis országba eljárásnak kéne indulni mivel közpénzel vettuk tulározttan es aki benne volt lemondatni meg elitélni.
márc. 7. 12:32
 17/21 anonim ***** válasza:
78%
"Hát nornalis országba eljárásnak kéne indulni " ha normális országot akarsz költözz külföldre 2/3 isztánban örülni kell bendő gyarapodásának
márc. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Én ugyan nem vagyok semmilyen fóbiás, de a koronavirus.hu oldalon a legutolsó cikk szerint (ami már 2 éves) alig 45 ezer felleti a halálozások száma. És akkor lett vége a durva járványnak. Utána hogy haltak meg még 100 ezren covidban?
márc. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Senkié, a tudatlan vidékiek úgyse hallanak erről az M1-ben. Iskolába meg úgyse járnak szóval onnan se hiányzik a pénzük.
márc. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
50%
"Senkié, a tudatlan vidékiek úgyse hallanak erről az M1-ben. Iskolába meg úgyse járnak szóval onnan se hiányzik a pénzük." ezért nyer ismét 2/3 bendő kapitány mert vidéken csak putrisok laknak , legalábbis a baloldaliak szerint
márc. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!