Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milliárdokért megvett felesleg...

Milliárdokért megvett felesleges használhatatlan lélegeztető kinek a felelősége hogy ekkora pazarlás történt?

Figyelt kérdés
márc. 7. 11:22
1 2 3
 1/21 hypno ***** válasza:
78%

Válassz!


Gyurcsány, Soros, Brüsszel, ...

márc. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
19%
Azoké, akik telesivalkodták a médiát, hogy a kormány megtömeggyilkolja az állampolgárait, majd azon rikoltoztak, hogy miért rendelt be az akkori pániknak megfelelő számú lélegeztetőgépet.
márc. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
22%
A kettesnél a pont.
márc. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%

2-3 és az, hogy lehet, hogy ennek ellenére lakosságarányosan nálunk történt a legtöbb haláleset a covid időszaka alatt?


Szerintem ez hatalommal való visszaélés és a kormányfő a hibás.

márc. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
13%
4: Nem nálunk történt. Amúgy mivel mindenki máshogy számolta a statisztikákat, ezek nem összehasonlíthatók.
márc. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%
5, mások szerint meg nálunk történt.
márc. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
11%

"hogy lehet, hogy ennek ellenére lakosságarányosan nálunk történt a legtöbb haláleset a covid időszaka alatt"


Úgy hogy semmilyen összefüggés nincs a Covid halálozás és a lélegeztetőgépek száma között.


Értem, hogy Orbánfóbiád van, de ez most ide nagyon kevés lesz.

márc. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%

7, nem az én Orbánfóbiám miatt dölt össze az egészségügy és csak a covid 2 éve alatt vesztettünk el, hivatalosan is 150.000 embert.

Ezt nem én okoztam, hanem a magyar egészségügyi rendszer. Nekem semmilyen befolyásom sincs, hogy mi folyik a korházakban és a kormányzatban, ami a korházakat igazgatja. Lehetek én fóbiás, de a felelőség akkor is azé, aki a fóbiámat okozza.

márc. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 hypno ***** válasza:
85%

#7


Nagy hatalom mellé nagy felelősség dukál.

Aki vészhelyzetet hirdet, hogy mindenben maga dönthessen, aztán rendeletekkel kormányoz, az vegye már magára felelősséget is.


Ha ezt az alakot Orbánnak hívják, akkor Orbán.

márc. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%
Ez kapásból csalásnak indult. Ezért kellett kapásból beiktatni egy távol keleti közvetítőt. Ezért nem volt érdekes, hogy a gépek nem használhatók covid betegek gyógyítására. Ezért nem volt érdekes, hogy van é hozzá erre alkalmas kórterem, orvos, kiszolgáló személyzet. A lényeg, valamilyen indokkal lelehessen nyúlni egy nagy összeget, valamilyen magyarázattal.
márc. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!