Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi Hazánk valóban nem a...

Mi Hazánk valóban nem a Fidesz szatellitpártja?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon érdekes, hogy MHM is belerúg Osváth Zsoltiba mint a Megafon, és az is érdekes, hogy Duró Dóra az M1-en inkább a baloldalt szidja, avagy remegő hanggal válaszol a propagandistának, és megmagyarázza cselekedeit, úgy, hogy az a Fidesz véleményével azonosuljon.



márc. 8. 13:14
A kérdező szavazást indított:
Fidesz a Mi Hazánk szatellitpártja.
Mi Hazánk nem a fidesz szatellitpártja.
51 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%

Mert nem nyugatról pénzelik őket már szatellitpárt?


Ebből a logikából következve az összes balliberális nyugat szatellitpártja

márc. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ha Oroszországból pénzelik őket, és orosz narratívát fujjnak, akkor szuverén párt?
márc. 8. 13:16
 3/19 anonim ***** válasza:
50%
1, nincs olyan, hogy balliberális párt, téves logika.
márc. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%

"Ha Oroszországból pénzelik őket,"


Senki sem pénzeli öket onnan. Azt nyugatról szokták tenni


" és orosz narratívát fujjnak, "


Nem fújnak. Békepártiak. Nem akarnak ukrán halált.


Az EU orosz gyémántot vesz, akkor az EU orosz párti?


Az EU orosz gázt, olajat vesz most is,akkor az EU orosz párti?


Az USA orosz uránt vesz dögivel , akkor azUSA, EU orosz párti?

márc. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
53%

3


Nincs olyan, hogy oroszpárti párt. Téves logika


A balliberális párt, a DK, momentum, lmp, mszp.

márc. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Hans Pötterman ***** válasza:
40%
Nem , a Mi Hazánk az ország utolsó reménysugara jelenleg. Ha tetszik ha nem.
márc. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
46%

5, én balliberális ember vagyok, aláritan, az általad felsorolt pártok egyike sem, ismétlem, egyike sem képviseli az én értékeimet, vagy én nem vagyok balliberális és rosszul gondolkodtam saját magamról, egész életemben.

Orbán Viktor és Toroczkai érdekei, valahogy egyértelműen és folyamatosan Vlagyimir Putyin érdekeivel egyeznek meg.

Az a béke, amit ők akarnak, az egyenlő a ruszkik győzelmével.


Egy balliberális ember, akinek nincs pártja.

márc. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
44%

7# "balliberális ember vagyok, ... egyike sem, ismétlem, egyike sem képviseli az én értékeimet,"


1 Nem is tudsz róla


2 Te egy szegmenshet tartozol csak a mai liberálisok közt, csak a periférián vagy


"Orbán Viktor és Toroczkai érdekei, valahogy egyértelműen és folyamatosan Vlagyimir Putyin érdekeivel egyeznek meg."


Nem igaz, csak túl buta vagy felfogni. Ha az ember nem ismeri az oroszokat, csak nem akar sátánista világelitet akkor már egyből orosz érdekeket éli meg szerinted.


"Az a béke, amit ők akarnak, az egyenlő a ruszkik győzelmével."


Ez sem igaz. A háborúban elfogynak az ukrán férfiak. Kihal a nemzet. Jó ez ukrajnának?

márc. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%
8, Te tényleg nem tudsz érvelni anélkül, hogy másokat lebutáznál?
márc. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%

ma 13:26

Tételezzük fel igazad van és az általuk kívánt béke egyenlő a ruszkik győzelmével.


Magyarország szempontjából mi lenne a kívánatos?

Hogy lesz nekünk anyagilag jó ha beveszünk az EU-ba egy elnéptelenedő, gazdaságilag leharcolt országot?

Hogy leszünk mi nagyobb biztonságban ha bevesszük Ukrajnát a NATO-ba és további 1500 km-en lesz szomszédos a NATO és Oroszország? (2022 előtt 1000 km-en volt határos, azóta az új csatlakozóknak hála már 2300 km-en)


Ha ezek nem fognak megtörténni, mert a nyugat se ellensége saját magának, akkor mégis mit fognak az ukránok a harcokból profitálni? Miért érdekük a napi pár száz halott és pár ezer külföldre menekülő?

Az első nap ha leülnek tárgyalni az oroszokkal jobb feltételeket tudtak volna kiharcolni, mint amit most fognak majd aláírni ha lement az USA-ban és az Oroszoknál is a választás.

márc. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!