Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezzel az erős névsorral...

Ezzel az erős névsorral szerintetek sok mandátumot kaphat a Mi Hazánk az EP-választáson?

Figyelt kérdés

Toroczkai László pártelnök, frakcióvezető áll a Mi Hazánk Mozgalom EP-listájának első helyén, második helyen Dúró Dóra elnökhelyettes. A listán őket Borvendég Zsuzsanna történész, a Magyarságkutató Intézet munkatársa, Kispalkó Szilveszter délvidéki mérnök-informatikus, a párt nemzetpolitikai kabinetjének vezetője és Árgyelán János, a Mi Hazánk külügyi kabinetjének elnöke követi.


Szerintem ha köztük lenne Schiffer András, akkor még többen szavaznának oda, bár így is elég erős névsor jó szakemberekkel. Mit gondoltok róla?


febr. 28. 19:30
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
28 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Én nem szavaznék rájuk.
febr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Én rájuk fogok szavazni. A fidesz maga az áttétes hasnyálmirigyrák, az ún. "baloldali ellenzék" pedig a fidesz fiókszervezeteiből áll, Gyurcsány és Orbán paktumban vannak, MZP pedig fideszes porszívóügynók. A Mi Hazánkon kívül nincs más.
febr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Ezzel elárulták magukat. Ha tényleg az ország sorsa érdekelné őket és nem a zsebük tömése, akkor nem akarnának kimenni brüsszelbe.
febr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
19:38: ami azt illeti, a Mi Hazánk a Fidesz szatellitpártja. Aki ezt még mindig nem látja, az vak.
febr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Rájuk szavazok
febr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%
#4 Persze :D véletlenül sem a lassan már 15 éve kitartott, a fidesszel kb. nagykoalíciót alkotó "ballerek" a fiókpártok. Hanem a Mi Hazánk, akik ott ütik a fideszt, ahol az legjobban fáj. Meg MZP az összevissza pofázásával rendszeresen kikaparja a fidesznek a gesztenyét. Gyurcsány egymaga tartja a fidesznél a fidesz szavazótáborának háromnegyedét, aztán a baloldalon mégsem sikerül elzavarni. Fegyőrről, a románokkal együtt ünneplő barmokról, meg a többi szándékosan hülyéről ne is beszéljünk. De nyilván én vagyok a vak :)
febr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Az, hogy az ellenzék mire jó, az egy dolog. De ami hazánk az egyetlen, ami vakon megszavazza az osszes6fideszes indítványt, nem a többi ellenzéki párt.
febr. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Borvendég, Kispalkó... Honnan szedik ezeket a vezetékneveket? :)
febr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Novák?
febr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Alex Fly ***** válasza:
44%
A magyar választópolgárokat ismerve elképzelhető, hogy ez a csürhe is képviselőt küldhet Európába. Elég szégyen ez az országra nézve...
febr. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!