Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az egyetlen megmaradt ismerteb...

Az egyetlen megmaradt ismertebb fideszes nőt is a vágóhídra küldi Orbán? Legyőzheti Karácsony Gergőt Szentkirályi Alexandra?

Figyelt kérdés
márc. 9. 14:19
A kérdező szavazást indított:
Karácsony marad a főpolgármester
Szentkirályi fog győzni.
34 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%

A fővárosban nincs annyi 70 IQ-s, propagandán nevelkedett, tanulatlan, csóró ember. Őket azért nehezebb rávenni arra, hogy a fidesz jelöltjére szavazzanak. Az EU-s pénzek hiánya miatt pedig a pesti NER fiúkák sem kaptak mostanában sok lóvét, ami szintén csökkenti a megvett szavazatokat.


Szóval szerintem nincs esélye a fidesz jelöltnek.

márc. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
22%
Szentkirályi éveket töltött már a hivatalban, Tarlós helyettese volt korábban, nem ismeretlen neki a terep. Jelölték már hivatalosan is, vagy csak találgatunk?
márc. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
64%
Kick-box-ban igen, más helyzetekben nem győzi le.
márc. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Amúgy, ha visszanézel a Fidesz történelmében, rájössz, hogy "ez" is ismert alak:

[link]

márc. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
89%
Karácsony akkor tudna veszíteni Budapesten, ha rituálisan feláldozna és megenne egy csecsemőt a Blahán, ennek meg elég kis esélyét látom.
márc. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
86%
Szentkirályi kb 0 %-ot fog elérni, vagy kevesebbet.
márc. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
57%
5: Akkor is rászavaznék.
márc. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
4%

Vidékiként bízom benne, hogy elzavarják Karácsonyt. Sajnos nem követem a pesti politikát, viszont amit művelt a közlekedéssel, a sok bicikliúttal, kib.ta nálam a biztosítékot. Mondom ezt úgy, hogy én is biciklivel közlekedek. Nincs annyi biciklis, amennyien használnák a sávot, szemben a sok autóssal. Én a közösen nyerjünk felállásban hiszek, így, hogy az egyik vastagon alulmaradt, így nem. Olvastam, hogy a biciklifutáros cég kezdte el ezt ba.ságot, szóval Karácsony csak folytatta.


És még a híd is, hogy kitessékelte az autósokat, ja, azt a budapesti lakógyűlés szavazta meg...

márc. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%
8. vok: Szentkirályit nem ismerem, de nem hiszem, hogy vicckategória, mert akkor nem vállalná, hogy h.ét csinál magából. De neki sem drukkolok, a többi családja is a polgihivatalban dolgozna... Szerintem esélyes, Tarlós mellett már ismeri a terepet. Neki sem drukkolok, akkor már inkább Vitézi, de felőlem bárki lehet.
márc. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
84%

@8 De ha nem élsz Budapesten, akkor miért kardinális kérdés, hogy milyen autózni a belvárosban?


Vidéken két dologra kell Budapest:


1. Lehessen büdös pestizni

2. Valaki eltartsa a kőkorszakban ragadt munkaszervezésű, szakadt KKV-kat


A belvárosból azért kell kipicsázni az autókat, mert teljesen élhetetlenné teszik. Egy város nem arra van, hogy Házatakarokkerttel Józsiék 40 km-ről naponta pöfögjenek rajta keresztül, hanem hogy aki ott él helyben, az normálisan tudja használni a teret.

márc. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!