Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miért nem költ az...

Orbán miért nem költ az egészségügyre, amikor lenne rá pénz? Mi célja lehet ezzel?

Figyelt kérdés
Az oktatásra nem költ, mert ostobaságot szeretne....Ezt értem. De az egészségüggyel mi baja?

márc. 10. 00:38
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/158 anonim ***** válasza:
70%

#90

"Valóban"

Köszönöm a megerősítést. :)

márc. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/158 anonim ***** válasza:
29%
#91 Hogy megerősítettél :D
márc. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/158 anonim ***** válasza:
70%

#92

Ahogyan te is engem. :)

márc. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/158 anonim ***** válasza:
29%

"93 "Valóban"


Köszönöm a megerősítést. :)"


Valóban közös megerősítést nyert, hogy túl buta vagy ahhoz, hogy bármit alátámassz :D Igen, kétségtelen, hogy ebben megerősítelek :D

márc. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/158 anonim ***** válasza:
70%

#94

"Valóban közös megerősítést nyert, hogy túl buta vagy ahhoz, hogy bármit alátámassz :D"

Nem az nyert megerősítést, hanem az, hogy egy szimpla egyetértés még nem alátámasztás. :)


Itt nem én vagyok az, aki nem tud alátámasztani. :)

Neked azóta sem sikerült, hogy a kormány többet költ propagandára, mint egészségügyre. Ahogyan azt sem, hogy már 2019 előtt is csökkenő tendenciája volt a várható élettartamnak.

márc. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/158 anonim ***** válasza:
29%

A 91-essel megerősítésnek mondtad azt a szöveget, amellyel leszögeztem, túl buta vagy ahhoz, hogy bármit alátámassz :D


"A népességnövekedés elsődleges faktora pedig a születések számának növekedése. Nem az idősek csökkent halandósága"


Nem, mindkettő egységesen hozzájárul. Népességnövekedés = Születésszám - halálozási szám + bevándorlás - kivándorlás.


De hát buta vagy, ez nyilvánvaló :)

márc. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/158 anonim ***** válasza:
68%

87: Ha hiányzik a komment a külföldi jó egészségügyről akkor én megteszem. Onna kezdve, hogy itt a jó egészségügyet az idősek oldaláról közelíti meg mindenki de a másik vége, ami a népességnövekedéshez hozzájárulna, az a születés. Friss élményeink vannak és külföldön szülő barátok, rokonok részéről. Mindezt úgy, hogy én 18 éves korom óta hála az égnek még orvosnál se voltam. Most viszont menni kellett. Időpontokat kapni lottó ötös, mindenért egész napokat telefonálni, beléd rúgnak, elküldenek, a dolgozók konkrétan rád öntik a frusztráltságukat. A kórházban már szülni se lehet, szerencsére mi hétközben voltunk, hétvégén már papíron nem lehet. Ja a vajúdás.. Óriási mázlink volt, aznap csak páran szültek. Akik csütörtökre voltak, mivel hétvégén nem lehet, az indítások miatt annyian jöttek össze, hogy állva vajúdtak többen (feleségemnek mesélték). Higiénia nulla, egy szobában 6 kismama, két szobára egy koszos fürdő van, mindent magad viszel az utolsó wc papírig. Én oda nem mehettem be, de voltam a látogató mosdóban, majdnem kifordultam. Folytassam még? Étel egy száraz kenyér, a suli menza koszt szintet se hozza.. Feleségem kb menekült haza két nap után.

Külföld? Svájc Németország Ausztria. Modern műszerek, tiszta szobák, egy szobában maximum ketten vannak, kedves személyzet, 3 fajta választható étel. Nem kell vinned semmit, minden van, sőt kifelé ajándék csomag, utalványok, különböző programokra adnak ingyen kupont (ez Svájc) élménnyé teszik neked az egészet. Ég és föld..

márc. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/158 anonim ***** válasza:
100%

#96

"A 91-essel megerősítésnek mondtad azt a szöveget, amellyel leszögeztem, túl buta vagy ahhoz, hogy bármit alátámassz :D"

Nem azt a szöveget mondtam megerősítésnek. :)


Honnan vetted, hogy a kormány többet költ propagandára, mint egészségügyre?

Honnan vetted, hogy 2019 előtt csökkenő tendenciája volt a születéskor várható élettartamnak?

Ezekre szerintem soha nem tudjuk meg a választ, de hátha... :D


"Nem, mindkettő egységesen hozzájárul. Népességnövekedés = Születésszám - halálozási szám + bevándorlás - kivándorlás."

De hát pont ez, a lényeg, hogy attól még hogy az idősek tovább élnek, nem fog közülük kevesebb meghalni.

márc. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/158 anonim ***** válasza:
0%

De, azt a mondatot támasztottad alá :D Buta vagy, mint a föld, hiába kapálózol.


87-es, hatalmas like.

márc. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/158 anonim ***** válasza:
36%
*97, sorry. Köszönöm az információkat.
márc. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!