Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azért nincs még fideszes...

Azért nincs még fideszes polgármesterjelölt Budapesten és nincs semmilyen kampány mert a várost teljesen elengedték?

Figyelt kérdés
Június elején lesz a választás, az csak 3 hónap. Dübörögnie kéne a kampánygépezetnek már.
márc. 12. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Igazából fidesz és ellenzékkel együtt furcsa módon nem érdekli közelgő választás.
márc. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

"nem érdekli közelgő választás."


Budapesti választás azért elég fontos, ez még a nem budapestieket is érdekli.

márc. 12. 08:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen mérik azt,hogy nincs esélyük,hacsak valamilyen cselt be nem vetnek.Én arra gondolok,de lehet,hogy tévedek,hogy Szentkirályi Alexandrát jelölik aki az utolsó héten visszalép Vitézy Dávid javára,és akkor lehet hogy megszorítják,vagy leváltják Karácsonyt.Ez csak az én elméletem,de van benne logika.
márc. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tisztàn Fideszes nem is volt sohasem.


Tarlòs Fidesz àltal tàmogatott,de pàrton kìvüli jelölt volt.

márc. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már kb kinyomtatták a védjük meg Brusszelt a gyermekektől (vagy mi) című plakátsorozatukat aztán most terveztethetik újra az egészet. :)
márc. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Látnám értelmét, hogy elengedjék Budapestet. Egyrészt nagyon jó politikailag, hogy folyamatosan lehet gáncsolni Karácsonyt, aztán mutogatni, hogy "nézzétek, hogy elesett a béna". Másrészt pedig pénzügyileg is jó a kormánynak, hogy lecsapolják Budapest bevételeit, amit aztán külön visszaosztanak a sajátjaiknak. Ha pedig Budapest kekeckedni akar, akkor csribú-csiribá, államosítják a főváros egyes területeit, a beruházásokat nemzetstratégiai jelzővel védik be, vagy ha minden kötél szakad, akkor a veszélyheztre hivatkoznak :) Mindegyikre volt már példa ellenzéki városokkal szemben.
márc. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek #6 válaszával, mivel a fidesznek a propaganda gépezet és 2/3 miatt bármilyen forgatókönyv jó.


Szerintem most a legutóbbi parlamenti választást próbálja Budapesten megismételni a fidesz. Itt arra gondolok, hogy sikerült egy mondatot kiragadni MZP-től egy mondatot, ami kontextus nélkül azt jelentette, hogy mi is háborúba mentünk volna. Nem csak ez miatt nem lett fényes az ellenzék eredménye, de ez egy kegyetlen döfést adott.


Szerintem a fidesznek van valami nyolcad részben igaz sztorija, amivel teli fogja nyomni az országot és Budapestet + Szentkirályit gyorsan elindítja és Vitézy vissza lép a javára.


Ha nem is ez lesz a forgatókönvy, akkor is 1000%, hogy a fidesznek van A, B, C, …, Z terve a választásokra. Teljes szívemből gyűlölöm ezeket a hazaárulókat, de ettől még zseniális szinten politizálnak. Nyílván ez megtévesztést, propagandát meg egyéb finomságokat jelent, de hát sajnos ez a politika.

márc. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!