Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elég sok csontváz hullott ki...

Elég sok csontváz hullott ki mostanában a Fidesz szekrényéből, ennek ellenére szinte biztos vagyok benne, hogy ha hétvégén lenne választás, akkor megint meglennének választva, ennek mi az oka?

Figyelt kérdés
márc. 12. 10:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

Az az oka, hogy ez az ország egy diktatúra.

Nincsenek szabad választások az országban, egy megrendezett szinházat látsz 4 évente.

márc. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%

Lerágott csont és le leszek pontozva, de az oka egyszerűen az, hogy nincsen hitelt érdemlő, kormányzásra alkalmas alternatíva. A baloldal nem tud letenni semmit sem az asztalra a hangulatkeltést leszámítva. Nincsen érdemben működni képes egységük, politikai programjuk. A Mi Hazánk hiába indult jól, mára egy politikai vicc lett.

Nem vagyok fideszes, nagyon sok dologban nem értek velük egyet, de ha most hétvégén kellene menni választani, behúznám rájuk újra az x-et.

márc. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%

Nincsenek csontvázak.

Hibákat követtek el, következményekkel.


Ugyanakkor a balliberális pedofil influencerek, a ballib hazaáruló, sikkasztó, tolvaj közéleti személyiségekről valahogy nem akartok megemlékezni.

márc. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
3, a következmény Orbán Viktor lemondása lenne és nem az általa kinevezett beosztottak lemondatása.
márc. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%

Baloldalon egy bűnöző, alkoholista, pszichopata félnótás a maffiafőnök, meg több reszli ügynökpártok, és képességtelen, műveletlen, prolik gyülekezete a választék, azok kaffognak diktatúráról?!

Volt nevetni?!

😁

márc. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%

4-es!

Firkálod ezt külföldről, a kényelmes foteledből.

Ha nem Orbán lenne a miniszterelnök, az ilyen korlátolt, stupid alakok már rég Ukrajnában harcolnának az USA ágyútöltelékeként, vagy földönfutó lennél a családoddal együtt ( ha van).

márc. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

5, én nem vagyok politikus, csak egy szavazó.

Nekem jogom van ahhoz, politikai oldalválasztás nélkül is kimondani, hogy ez az ország diktatúra.

Van sirni.

márc. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
6, aha, mert annyi ország harcol Ukrajnában, hogy ha én lennék az ország miniszterelnöke, akkora hatalmam lenne, hogy a világon egyedüliként meg tudnám ezt oldani. Mégis, kinek nézel te engem? Mindenhatónak?
márc. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Diktatúra + állami pénzből fenntartott propaganda gépezet.
márc. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%
Mert a magyar degenerált, hitvány nemzet. Ja meg tényleg szar az ellenzék is.
márc. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!