Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A cigányok miért nem szeretik...

A cigányok miért nem szeretik a motorosokat, a rockzenét pl?

Figyelt kérdés
Volt egy cigány kollégám, az nem is beszélt velem, miután mondtam neki, hogy motoros találkozóra megyek nyáron. valamiért viszolyognak a fehérekből összeállt seregektől.

márc. 12. 17:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Mert sok roma összeköti a motorosokat meg a rockereket a skinheadekkel. Igaz, hogy van köztük jó pár, de nem mind az.
márc. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nem a seregektől viszojognak.
márc. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%

1 fő, vagyis egy db cigánnyal való érintkezésed alapján, arra a következtetésre jutottál, hogy a romák utálják a rockzenét és a motorosokat? De hogy? Mi késztetett arra, hogy ezen "statisztikai" adat alapján, ilyen messzemenő következtetést vonj le? Bár, ha abból indulok ki, hogy fehérekből összeállt seregekről beszélsz, talán érthető ha fenntartással kezel téged :D

Ez olyan, mintha egy zsidónak beszélnél arról, hogy a hétvégi programod könyvégetés, és Adolf közelgő szülinapi megemlékezése lesz, vagy ha egy feketét elhívnál egy baráti KÖR-be, ahol fehér kámzsás, kapucnis ruhában kell megjelenni, éljen a fehér hatalom szavakat skandálva :D

Talán ő volt kevésbé nyitott feléd, félreértett valamit, talán te fejezted ki magad félreérthetően, ki tudja?!

Én bírom a rockzenét, a motorosokból a csajokat kifejezetten, szóval itt megdőlni látszik a teóriád! Bár, ha sereget emlegetsz, talán revideálom a kijelentésem! :D

Üdv! Egy roma, aki szereti a rockzenét :)

márc. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

Az állati csordaöszöneik miatt. Mert a rockere, motorosok bandákban járnak és bandáknak nem mernek neki támadni, hanem mindig csak az egyedül sétáló gyenge embereknek. Ezért mindentől félnek ami erősebb náluk, mert képtelenek együtt működni bárkivel.

Ezért félnek a rendőrtől is, mert az lecsukhatja őket. Ha megfigyeled ezért fenyegetőzik az összes cigány azzal, hogy feljelent, mert azt hiszi, hogy amitől ő a legjobban fél attól majd te is.

márc. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%
#4- Netán te valami szakértő vagy? Esetleg diplomád van romológiából? Nem érzed hogy kissé túlzásba esel, amikor "összes cigányt" emlegetsz? Valami nem kerek veled kapcsolatban, hogy ennyire végletekben beszélsz. Iszol te rendesen? :D
márc. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

#18:29

Borsodi vagyok

márc. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudom mi bajuk van a cigányoknak, mert tényleg sok mindentől félnek. Például a munkától is.
márc. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%

#6- Értelek... de ennyire rossz lenne a helyzet arra? Ne érts félre, hallok az "öregezésről" meg effélékről, de emiatt leírni egy egész etnikumot?

Mivel anonim az oldal, elmondhatom, mentettem már meg (magyar)ember életét, de soha még csak meg sem fordult a fejemben a magyarsága. Az ember tettei számítanak, nem az milyen származású- szvsz- szép napot neked!

Tudom hogy ez neked semmi, s hogy a tapasztalataid nem ezt mutatják, de nem vagyunk egyformák. Nem vállalhatok felelősséget minden cigány tettei miatt, mint ahogy téged sem említenélek egy lapon a skinheadekkel vagy olyanokkal, akik miatt tévesen ítélhetnek meg. Gondolj amit akarsz a romákról, nekem nem tisztem hogy megváltoztassam a véleményed róluk. De hagyd meg nekem azt a nézetet, hogy én vagy más roma, nem vagyunk az összes, akivel neked negatív tapasztalatod volt.

márc. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%
#7- látom mennyire hasznos válaszadó vagy :D jön egy cigány kérdés, és te sztereotípiákat pufogtatsz. Érdekes, mert én az építkezéseken, csatornázásoknál, a fizikai munkáknál szinte csak cigányokat látok. Mi is építettük az országot, és ez nem holmi barokkos túlzás. Esetleg ha belefutsz egy nagyobb építkezésbe,nézd már meg, kik vannak a lapátok és talicskák mögött! Dobom a kérdést, mert nem hiszem hogy vagdalkozások nélkül tudnál erre válaszolni! Ugyanis a hasznos válaszadói mutatód is ezt jelzi :D légy jó!
márc. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%

#18:56

Jól beszélsz! Én se kollektíven a cigányságot hibáztatom, mert vannak akik tényleg megpróbálnak boldogulni.

De ez elég ritka és nem jellemző a népcsoportra. Mivel a 80% nem ilyen, ezért ez a nézet terjedt el róluk és már azon kell meglepődni, ha valaki normális. De ott mindig van valami csapda. Általában az egyik szülő magyar. Az ilyen telepi, falusi (úgy komplett borsod 90%-a) cigányságból sose lesz semmi, mert nekik a világ a falu határában véget ér és otthon is az a szülői minta, hogy apát megölték az uzsorások, báttya elmúlt 18 leüli a börtönt stb, a kis eszmeralda még nem járta ki a 8 általánost de nemsokára eléri a 16 év tankötelezettségi korhatárt tehát jöhet a gyerek... Ezek megölik és kirabolják a még megmaradt nyugdíjasokat, ellopnak mindent, drogoznak mert nekik ennyi az élet. Ha valami izgalmat akar akkor elmennek verekedni.


Most hiába mondod, hogy dehát magyarból is vannak ilyenek... Hát nem. Nagyságrendekkel sokkal kevesebben vannak. Tudom, hogy ezt te is tudod, mert egész értelmesnek tűnsz. Sajnos az ilyen családok generációkat rontanak el, pedig ugyan annyi esélye lenne kijárni az ingyenes középiskolát aztán szakmát tanulni, de valahogy nincs meg bennük ez igény. Jó a putri. Jól van az, 14en egy kis romos parasztházban lakni.

márc. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!