Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én tartom nevetségesnek...

Csak én tartom nevetségesnek ezt a sértődést Szijjártó részéről, miszerint Biden azt mondta, hogy Orbán diktatúrát épít ki itthon?

Figyelt kérdés

Belinkelem a Facebook linket:


[link]


Úgy gondolom, hogy ez főként Orbánon és a bandáján múlott, hogybígy alakultak az amerikai kapcsolatok. Sajnálatos, de meg sem próbáltak javítani rajta. Azt meg, hogy foggal-körömmel védik Trumpot, szerintem hagyjuk is.



márc. 12. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
Nem, én is nevetségesnek tartom. Biden apó nyilvánvalóan nem beszámítható, ezért nem megsértődni kell, hanem kiröhögni. :D
márc. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
A külkakadú nincs hozzászokva a tényekkel szembesítik. A szenilis csak kimondta a nyilvánvalót. Amúgy tök ciki itthon 3 millió választó nem látja ami még egy szenilis vénembernek is nyilvánvaló.
márc. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1) akkor hallgasd meg a speech of the union beszedet masfel oraban.
márc. 12. 20:32
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Svédországi fejesek is erre utaltak, többek között ezért volt a NATO csatlakozás körüli hapciáskodásuk. Pedig nem tudom mennyire kell az értelmi színt alá süllyedni, hogy ne lássa a folyamatos hatalommal való visszaélést a fidesz részéről, bár már egyre többen mondják fidesz már rég nincs, mint párt csak Orbán van.
márc. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12%
"Azt meg, hogy foggal-körömmel védik Trumpot, szerintem hagyjuk is." Hogyhogy védik? Szerintem Trump nincs rászorulva, hogy bárki is megvédje őt. Minden görcsös lejáratási próbálkozás ellenére Trump tarol az előválasztáson és a felmérések szerint jóval népszerűbb, mint Biden, így minden bizonnyal újra az USA elnöke lesz. Orbán pedig a leendő USA-elnökkel a lehető legjobb viszonyt igyekszik kialakítani, épp azért, hogy javuljanak az amerikai-magyar kapcsolatok. (Mellesleg nem a magyarok szóltak bele az amerikai választásokba, hanem pont fordítva. Az USA-ból érkezett guruló dollárokkal próbálták meg törvénytelenül befolyásolni a 2022-es választásokat. Sikertelenül...)
márc. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
4) az interjuban van egy ilyen mondata a kakadunak, "hogy o azt teszi, amit neki mondanak" kicsit sem zavarja, hogy 200 millioert repulgetett. Neki oda kellett ernie idoben....
márc. 12. 20:47
 7/12 anonim ***** válasza:
13%
Nagyon is helyes volt ez a lépés. Biden össze-vissza beszél.
márc. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
5) ez is hazugsag, de latom, jol beszivtad, amit mondott az M1.
márc. 12. 20:48
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
#8: Jesszusom, de gyenge vagy... Pontosan mi a hazugság? Cáfold! (Amúgy többnyire Hír TV-t és ATV-t nézek.)
márc. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
Mivel ezt a témát a zemberek minisztere megbeszélte előtte Szergej Lavrov-val, aki kikérte Puttyantó véleményét, de a választ Kim-nek is láttamoznia kellet, így a Fehérorosz Koala mondta ki a végén a fő véleményt, amit konferált Lavrov kutyája, miszerint játszani kell a sértődöttet, mert a zemberek sem értik, mi a fene van is ma már ezzel a témával kapcsolatban.
márc. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!