Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tölgyessy Péter óta ilyen...

Tölgyessy Péter óta ilyen népszerű a közéletben az a kifejezés, hogy "Ha úgy tetszik, [...]"?

Figyelt kérdés

Miért használják az utóbbi időben sokan - elsősorban közéleti szereplők - ezt a kifejezést? Egyáltalán hogyan került ez elő? Nektek is feltűnt ez a jelenség?

Én először a 2 hónappal ezelőtti Partizános Tölgyessy Péter interjúban hallottam, és a 2 héttel ezelőtti, kegyelmi ügyről szóló interjúban is nagyon sokat használta a kifejezést. (Az 1 évvel ezelőttit nem láttam, de felteszem az is hasonló.) Lehet hogy a többiek Tölgyessytől vették át?


Én nagyon humorosnak illetve érdekesnek találom ezt a dolgot, nagy jelentőssége persze nincsen.



márc. 12. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Csak most tűnt fel neked, egyébként mindig is használták
márc. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hmmm... Lehet hogy igazad van. Másnak mi a véleménye?
márc. 14. 21:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Tölgyessy meg Hack is kezd magyar nemzeti lenni. Volt szdszes magyargyűlölők.


hajrá magyarok.

márc. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!