Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit fog tudni Orbán lépni...

Mit fog tudni Orbán lépni arra, ha átmegy az az EU törvény, hogy a közmédiának politikai oldaltól függetlennek kell lennie?

Figyelt kérdés

márc. 13. 09:51
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
29%
Ki a fenét érdekel az Eu szánalmas vergődése? Úgy sem sokáig él már.
márc. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
19%

#18 értem, hogy szeretnél újmúltat kreálni, de a 2010 előtti közmédia annyira volt elfogulatlan, mint most a 444 vagy telex.

Amikor a köztévé épülete előtt tüntettek 2006 őszén, azt sem mutatták be, egy szó nem volt róla.

Ha nincs ott a Hír tévé stábja akkor semmit nem tud róla az ország. Ahogy az október 23-i eseményekről sem.

márc. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
81%

Majd azt mondja, hogy:

"A közmédia független, aki mást állít az sorosügynök."



Ha valamit kélrdeznek, akkor azt mondja:

"Boldog karácsonyt!"


Problem solved

márc. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy mit fog lépni, de jó lenne ha független lenne.
márc. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
0%

#24 Még mindig ott tartunk, hogy mit kellene jelentenie annak, ha egy közmédia független?

Erre nem adott senki választ.

márc. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
25, én válaszoltam korábban erre a kérdésre, sajnálom, ha nem olvastad el.
márc. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
14%
Sehol a világon nincs független közmédia. Mindig az adott hatalom felé hajlik.
márc. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
73%

27, lehetne Magyarország az első.

Mutassuk meg, hogy kell a hatalomnak kivonulnia a közmédiából és független embereket odarakni.

márc. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
0%
Nincsenek független emberek. Az utóbbi 2 évtizedben szinte minden elment fekete vagy fehérbe. Nincs olyan téma, ahol ne szakadtak volna 2 pártra az emberek. A kutyázástól elkezdve az autókon át a politikáig. Ez a fórum, de a többi is remekül mutatja mindezt.
márc. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
0%

#26 Ez amit leírtál csak pár szerinted nem jó történet, ami alapból torz előadása a valóságnak.

Azt, hogy mitől lesz független a média azt nem mondtad meg.

Attól mert leírom, hogy egy okos ember nem megy fejjel a falnak vagy nem eszik követ még nem határoztam meg, hogy mit jelent az, hogy valaki okos. A világon a legtöbb ember nem eszik követ, ettől még sokuk egyáltalán nem okos.

márc. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!