Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meglepődtél, hogy a Gyurcsányp...

Meglepődtél, hogy a Gyurcsánypárt emberei Magyarország ellen dolgoztak Brüsszelbe?

Figyelt kérdés
Az hogy hazánknak járó Unios források ellen lobbizik folyamatosan egy "magyar" párt nettó hazaárulás szerintem. Remélem nem csak szerintem. Mennyi beruházást, projektet, pedagógusok bérét lehetett volna rendezni ebből és azért dolgoztak ezek a dollárbaloldali politikusok, hogy hazánk ne kapjon pénzeket. Etikus ez? [link]

márc. 13. 17:00
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
82%
#7 Nem tanult belőle a fidesz. Ostobaságuk miatt elzárják az országot a pénzcsapoktól. Az is vicces, hogy brüsszeleznek, de a pénzért azért tartják a markukat. "Balliberális" pedig nincs. Pont a jobboldal támogatja a liberális szabadpiacot, a baloldal a piacok szabályozására törekszik.
márc. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
12%

Csakhogy az a pénz nem ajándék vagy segély.


A balodal az ostoba, mert a saját pártérdekeiket előtérbe helyezve követelik Magyarország megbüntetését, és nem látják, hogy ezzel pedig ártanak az országnak. Illetve, szerintem látják, csak nem érdekli őket.

márc. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
92%

En jogosnak tartom egyes forrasok visszatartasat, ha az adott kormany nem tudja garantalni a tisztesseges felhasznalast. (Lasd fa nelkuli lombkoronasetany stb.)

Akkor mar az jobban hazaarulas, hogy visszaelnek a penzekkel es az oligarchak haracsolnak belole, a nepnek meg alig jut belole.

márc. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
94%
nem , de azon meglepőtem hogy bárki elhiszi hogy bendő magyarországért dolgozik
márc. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
95%
Nem magyarország ellen, az orbán klán ellen. Kicsit unalmas már hogy a csüngőhasú és bandája minden pénzt ellop.
márc. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 A kérdező kommentje:

13# "Ostobaságuk miatt elzárják az országot a pénzcsapoktól"


Ostobák, mert nem engedtek be számolatlanul afrikaiakat? Ázsiakakat? Mert azt gondolom tudod, hogy a migrációhoz való hozzáállásunk miatt nem kapunk pénzt. Ismert azoknak, akik objektíven tájékozódnak, hogy Ursula van Der Leyen és más prominens vezetők is elmondták Brüsszelben, hogy kifejezetten a migrációtól való elzárkózásunk miatt nem kapunk pénzt. Más nyilatkozatokban még az olasz választást is befolyásolni akarta a korrupt Leyen asszony. Azt mondta az olaszoknak, ha nem olyan kormányt választanak megnézhetik mit kaptak Brüsszelből a lengyelek és a magyarok. Nem tudom hogy ez mennyire ismertek ellenzékiek számára, mert a 444 nem hiszem hogy leadta ezeket

márc. 13. 17:59
 17/61 A kérdező kommentje:
17# Akkor rosszul csinálta Brüsszel, mert a magyar néptől vette el a pénzeket
márc. 13. 18:00
 18/61 anonim ***** válasza:
85%
A baloldalozásnak azért sincs értelme, mert ha az EU szervezetileg megvonja a pénzt, abban az EU jobboldali pártjai is benne vannak, tehát nem csak a baloldal, de a jobboldal is úgy látja, hogy a Fidesz ellopja az EU adófizetőinek a pénzét. Ezért pedig maximálisan a Fidesz a felelős.
márc. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
84%
:Hát igen nekünk minden jár, mi megérdemeljük, mert mi Kipcsákok vagyunk.
márc. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
81%
Fideszes hazugsag...kerdes jelentve
márc. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!