Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meglepődtél, hogy a Gyurcsányp...

Meglepődtél, hogy a Gyurcsánypárt emberei Magyarország ellen dolgoztak Brüsszelbe?

Figyelt kérdés
Az hogy hazánknak járó Unios források ellen lobbizik folyamatosan egy "magyar" párt nettó hazaárulás szerintem. Remélem nem csak szerintem. Mennyi beruházást, projektet, pedagógusok bérét lehetett volna rendezni ebből és azért dolgoztak ezek a dollárbaloldali politikusok, hogy hazánk ne kapjon pénzeket. Etikus ez? [link]

márc. 13. 17:00
A kérdező szavazást indított:
Igen. Én meglepődtem
Nem. Nem is lepődtem meg
Nem érdekel igazán
22 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
88%

Már a kérdés is ferdítés.


[link]


jaaa az nem gond.......

márc. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
83%

A fidesz ellenzékben az uniós támogatások megvonásáért lobbizott.


A baloldal ezzel szemben azt szeretné, ha nem a kormány, hanem a konkrét projektek kapnák a pénzeket, anélkül, hogy ezt a fideszesek megcsapolhatnák.

márc. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 A kérdező kommentje:

Két dolog ; Egyrészt Orbán Viktor anno sokkal kevesebb pénzt vont volna meg a balliberális kormánytól, akik csak külföldi cégeket juttattak pályázatokhoz magyart szinte alig, az is a sajátjuk.


Másrész Orbán Viktor tanult a hibájából azóta nem csinált ilyet. Most viszont a dollárbaloldal folyamatosan ezt csinálja és szándékosan

márc. 13. 17:12
 4/61 A kérdező kommentje:

2@ Hazugság. Azok a pénzek az országnak jártak volna. Nincs semmilyen EU-s opció arra, hogy konkrét cégekhez menjenek apénzek. Ahogy arra sincsen, hogy a tanároknak fizessen az EU belőle


Orbán Viktor külön mondta is Brüsszelnek, ha nem adják oda a jogos pénzeink, akkor legalább a pedagógusoknak fizessenek. brüsszel ettől elzárkózott

márc. 13. 17:14
 5/61 anonim ***** válasza:
81%
Ebben is tévedsz, a fidesz ezermilliárdos EU-s támogatásokat akart leállítani. A végeredmény most sem más, mert tevékenységüknek "köszönhetően" elzárják a pénzcsapokat. Akkor ellenzéki rosszhiszeműségből, most kormányzati alkalmatlanságból.
márc. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
95%

"Orbán Viktor külön mondta is Brüsszelnek, ha nem adják oda a jogos pénzeink, akkor legalább a pedagógusoknak fizessenek. brüsszel ettől elzárkózott"


Húhaaa a belügyminisztérium alá tartozó dolgozókat egy külföldi parlament fizesse? Ez erősen sérti az ország szuveneritását :)

márc. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 A kérdező kommentje:

5@ Tévedtek. Azóta tanultak belőle. Már nem mondanak ilyet. Nem lobbiznak hazai forrásaok ellen. A balliberális oldal ellenben igen. Az ezermilliárd jóval kevesebb attól a pénztől, amivel az EU lóg(ott) nekünk


6@ Azt a pénzt a pedagógusok bérének rendezésére szánta a kormányunk. Meg is szavazta az EU, aztán visszavonták a kifizetést jogtalanul. Most ha nem akarták volna nekünk adni arra mondta Orbán Viktor, hogy akkor közvetlen a pedagógusok béréra adja oda. Nem tette Brüsszel

márc. 13. 17:22
 8/61 A kérdező kommentje:

6@ "Húhaaa a belügyminisztérium alá tartozó dolgozókat egy külföldi parlament fizesse? Ez erősen sérti az ország szuveneritását :)"


Nem külföldi fizette volna, mert a mi jogos pénzünk lett volna. Meg lett szavazva. Ez olyan, hogy a gyerek nyaralását most a TESCO fizesse? Nem, de ott dolgozik anya és aláírták a jövedelelpapírját. Azt a mi pénzünket az EU azért adja, mert elestünk a VÁM-tól, mert a termőföldjeinken nem termelünk, mert a cukoriparunk lennulláztuk stb. Nem ingyen

márc. 13. 17:24
 9/61 A kérdező kommentje:
Véleményem szerint pl a DK ne lobbizzon olyan dologért, ami megrövidíti a magyar embereket. Tegyen pl hasznosan a polgárok számára. Adjon a parlamentben konstruktív javaslatokat, ajánlatokat, ötleteket a kormánynak, mit tegyen jobban. Szerintem legalábbis egy magyar barát pártnak hasznosnak kellene lennie a magyar emberek számára. Persze lehet, hogy birka és putyin pincsi vagyok
márc. 13. 17:26
 10/61 A kérdező kommentje:
Szerintem sem lenne szabad Olimpiát rendeznünk. Hatalmas pénzszórás és teljesen felesleges. Már nem akkora országimage, mint a régi képcsöves TV-k esetében. Viszont az, hogy a Momentum kimegy egy magyar párt ellen kampányolni, hát gusztustalannak tartom. Legalja
márc. 13. 17:30
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!