Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meglepődtél, hogy a Gyurcsányp...

Meglepődtél, hogy a Gyurcsánypárt emberei Magyarország ellen dolgoztak Brüsszelbe?

Figyelt kérdés
Az hogy hazánknak járó Unios források ellen lobbizik folyamatosan egy "magyar" párt nettó hazaárulás szerintem. Remélem nem csak szerintem. Mennyi beruházást, projektet, pedagógusok bérét lehetett volna rendezni ebből és azért dolgoztak ezek a dollárbaloldali politikusok, hogy hazánk ne kapjon pénzeket. Etikus ez? [link]

márc. 13. 17:00
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 anonim ***** válasza:
0%

Oh, szóval te vagy a hasfétises.


Mondjuk, ha lennének válaszaitok, értelmetlen lenne titkolni azokat, tehát valójában nincsenek igazi válaszaitok.


Nem vagyok meglepve. Ahogy kérdezőnek is ezt válaszoltam. A kör bezárult, további vitának valóban nincs értelme.

márc. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!