Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád, hogy az aki...

Támogatnád, hogy az aki támogatja a katonák küldését Ukrajnába és a háború megindítását előbb azokat sorozzák be a hadseregbe?

Figyelt kérdés

Mostanában főleg a boomer korosztályból hallani, hogy támogatják a háborút meg a harcokat, főleg azok akiknek úgymond védve van a s.gge, és másokat hajtanának a halálba, miközben aki habzószájjal háborút akar, az meg otthon a fotelben böfögi fel a flakonos sört a pecsétes trikójára.


Támogatnád-e, hogy ezeket az embereket sorozzák be elsőként a seregebe és a front azon szakaszába vigyék, ahol a legkeményebbek a harcok?


márc. 15. 11:16
A kérdező szavazást indított:
Igen, támogatom sorozzák be őket elsőnek
Igen, támogatom de ne csak őket, hanem az összes családtagjukat is sorozzák be
Nem, nem támogatom én is boomer vagyok, féltem a valagam, de a fiatalok igen is menjenek meghalni a frontra a hazáért
16 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Engem küldhettek, én megyek szivesen, de viszont attól a pillanattól nem adózok egy fillért sem és visszamenőleg kérek minden NATO-ra költött adóforintomat.
márc. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
69%

Butaságot írsz.

Minden európai és magyar ember érdeke az, hogy minél messzebb legyen a hazájától egy olyan despotikus diktatúra, mint Oroszország.

Ha pedig a megállïtásukhoz fizetett zsoldoshadsereg kell, akkor ennek felállítását és bevetését Oroszország ellen maximálisan támogatom.

márc. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
Én ezzel párhuzamosan azt is támogatnám, hogyha Magyarországot ér egy támadás, akkor a "békepártiak" legyen az első frontvonalon, tekintve, hogy úgyis ők lennének az elsők, akik elmenekülnének az országból, hátrahagyva mindent és mindenkit. Ha az volt az első reakciójuk Ukrajna kapcsán, hogy a kisebb ország feltétel nélkül kapituláljon a "béke" nevében, akkor idehaza sem bízhatjuk rájuk a nemzet védelmét.
márc. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
5, és mi van akkor, ha engem elküldenek Ukrajnába, én megyek Ukrajnába és az ukránok úgy döntenek, hogy felszabaditanak minket? Akkor én most hol harcolnék?
márc. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

2-es


Hogy lesz, azt azért ilyen erősen nem merném a helyedben kijelenteni, azért nem vagy te olyan tanult és magas iq-val rendelkező, hogy ezt a falusi kanapédból meg tud állapítani mi lesz biztosan. És de rajtam múlik, mert ha tegyük fel kitörne a háború, akkor a kijelentés első napján lépnék le innen, még a behívó előtt...hogy katonaszökevény legyek, előbb kellene egy behívó, ráadásul úgy, hogy át is vettem, gondolom ezzel nem voltál tisztában, szóval ja, hülye lennék megvárni ezt.


4-es


Oké, de nincs zsoldoshadsereg se reguláris, harcolni akarsz Oroszország ellen, miért nem fogsz fegyvert és mész a frontra harcolni? miért másokat akarsz küldeni magad helyett?

márc. 15. 11:36
 6/20 anonim ***** válasza:
53%

Először is nem a háborút támogatják, hanem az agresszorral szembeni fellépést, az agresszor pedig Oroszország. Moszkva támogatja a háborút, ők indították a hadműveletet, az ukránok meg a Nyugat védekezik.

Másodjára háborúba az menjen aki tud harcolni. A NATO-nak elég nagy hadereje van, olyan profi katonákból akiknek ez a munkája. Ha az a parancs hogy menni kell, akkor menni kell, ezt minden katona tudta amikor elvállalta ezt a munkát.

márc. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

5-ös


A nemzet védelme? Milyen nemzetért kellene meghalni? Ezért a magyarért? Aki úgy tesznek keresztbe egymásnak ahogy csak tudnak? a nemzeti vezetőink, úgy lopnak szét minket röhögve, ahogy csak tudnak, miközben mi meg röhögve tapsolunk ennek? Azért a nemzetért, akik különböző nézetek és ideológiák miatt képesek lennének kivégezni a másik nemzeti társukat és annak családját ? A II. VH-ban a fronton harcoló katonák a háború meg a szovjet fogságból hazatérve, számos magyar katona vagyontárgyát és ingatlanját szétlopták a saját szomszédjaik nincstelenné téve a katonákat, ezért a nemzetért kellene nekem harcolni?

márc. 15. 11:44
 8/20 anonim ***** válasza:
46%

Én azt szeretném, ha putyin talpnyalóit soroznák inkább az orosz hadseregbe, a családjuk pedig költözzön Oroszország csodálatos, illibernyákos társadalmába.


Akinek ennyire büdös az EU, a NATO, a Nyugat, az egy dicsőséges inverz honfoglalással tolasson csak vissza a csodás keletre, ahonnan már 1000 évvel ezelőtt is Nyugat felé népvándoroltak a mi őseink is.


oroszország úgyis a demográfiai csőd szélén áll, 40 milliós nyugati diaszpóra mellett, csak a putyini háború kezdete óta elmenekült onnan 3 millió ember!


A 3 millió fideszesnek és putyinimádónak nagyon jó helye volna abban a fogyatkozó társadalomban!

márc. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
8, engem már kiküldtél Ukrajnába harcolni én ott vagyok az ukrán fronton, amikor közlik, hogy hátra arc és irány Felcsút. Na, ilyenkor, mi van?
márc. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

8-as


Akikről te beszélsz azok önkéntes szerződéses katonák, én nem róluk beszéltem, hanem arról, hogy a boomerek a szerződéses hivatásos katonák mellett is küldenék azokat is meghalni a frontra, akik nagyon nem akarnak háborúzni...én róluk beszéltem.

márc. 15. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!