Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád, hogy az aki...

Támogatnád, hogy az aki támogatja a katonák küldését Ukrajnába és a háború megindítását előbb azokat sorozzák be a hadseregbe?

Figyelt kérdés

Mostanában főleg a boomer korosztályból hallani, hogy támogatják a háborút meg a harcokat, főleg azok akiknek úgymond védve van a s.gge, és másokat hajtanának a halálba, miközben aki habzószájjal háborút akar, az meg otthon a fotelben böfögi fel a flakonos sört a pecsétes trikójára.


Támogatnád-e, hogy ezeket az embereket sorozzák be elsőként a seregebe és a front azon szakaszába vigyék, ahol a legkeményebbek a harcok?


márc. 15. 11:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
46%
10-es, ja az más. Azokat én is hajtanám.
márc. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Így nem tudok szavazni, mert "őket" van. Helyesen "minket" lenne, mivel középkorúként mennék megismertetni a ruszkikat a magyar konyhával (lásd: erős pista etetős orosz hadifogoly videó), de csak akkor, ha Magyarország tényleg beleáll a háborúba Oroszország ellen. Ha az Ukránok támadnak Magyarországra, akkor nem fogok harcolni.
márc. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem értem miért moderalták ki: igen támogatnám. Így azok akik habzó szájjal az oroszoknak szurkolnak már rég a sturmZ osztagokban lennének.
márc. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
36%

"Támogatnád, hogy az aki támogatja a katonák küldését Ukrajnába és a háború megindítását előbb azokat sorozzák be a hadseregbe?"

A háborút már 2 (10) éve megindította Putyin, te milyen háború megindítására gondolsz?

márc. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Magyarországnak van egy önkéntes hadserege, szóval nem kell katonákat sorozni
márc. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
12-es vagyok. 15: Szerinted ha az Ukránok már nem fogják tudni tartani magukat, és Magyarországra akar betörni a seregük az Oroszok elől, az 1 milliós Ukrán sereget meg fogja tudni állítani 30 000 magyar katona? A NATO nem fog tudni segíteni, mert a megtámadott országnak ki kell építenie a védelmi vonalat amíg megérkezik a NATO segítség, addig lerohannak. Tehát egy ilyen helyzetben gondolod nem lesz sorozás?
márc. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én támogatnám, hogy aki támogatja Ukrajna támogatását, támogassa a támogatást. :))))
márc. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
@16 gondolod, hogy aki a tolunk ezernel is tobb kilometerre levo frontvonalrol egy masik, a haboruban nem resztvevo orszagba menekul mert osszeomlott a front (mert nincs mar se etel, se viz, se gyogyszer, se loszer), az abban az idegen orszagban majd lovoldozni kezd?
márc. 16. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
18: szerintem reális forgatókönyv, de reméljük nem lesz igazam. A római birodalmat is a Hunok elől menekülő népek döntötték meg, és a Mongol invázió elől Magyarországra menekülő Kunok is okoztak zavargásokat.
márc. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hát az ilyen machron féléket egész biztos
márc. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!