Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki nyeri szerintetek a budafok...

Ki nyeri szerintetek a budafoki ellenzéki előválasztást?

Figyelt kérdés

Budapest XXII. kerületében nem tudott megállapodni a DK és a Momentum, így ott előválasztás lesz közöttük március 21. és 24. között.

Vagyis 2024-ben végre ismét itt a „Gyurcsány-Show”.



márc. 16. 14:48
A kérdező szavazást indított:
Perlai Zoltán (DK)
Havasi Gábor (Momentum)
16 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Ha Kutyapárt nem indul, akkor érvénytelenül összefirkálom a szavazólapot. Már csak a Kutyákra vagyok hajlandó leszavazni, erre a NER-be épült mű ellenzéki pártokra már nem.
márc. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Csak a DK ne legyen! Azon kívül bármi jó!


A magyar politika megtisztítását a két ganétól az ellenzék csak a saját táborán belül kezdhetné el: előbb gyurcsánytól kellene megszabadulni, csak azután volna esélye orbánnal is leszámolni.


A csüngőhasú és a gyurcsótány egymásból élnek! Egy igazi ellenzékinek mindkét állatra egyszerre kell nemet mondani!


A gyurcsótánnyal összefogva esélytelen a disznóvágás is!

márc. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%

1: Ha így teszel, akkor büszke lehetsz arra, hogy támogatod a fideszt.

Előre szólok, nem lesz kutyapárti polgármester-jelölt Budafokon.

márc. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%

3:


Jaaaa ismerem már ezt a mantrátokat, ha nem szavazok az ellenzékre, akkor Fideszes vagyok... hál' istennek ez a pártbirka tempó nem fog rajtam. 10 évig voltam ellenzéki tömb szavazó, gyakorlatilag full fölöslegesen, elég volt a bohóckodásból. Fidesszel együtt taka a 6 ellenzéki bohóc gyülekezetnek is.

márc. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%

4: ez nem mantra, ez így van.

és nem azt mondtam, hogy fideszes vagy, hanem azt, hogy a fideszt támogatod - nagy különbség.

megértem, hogy csalódott vagy, de ennyit akkor ismeg kell tenned. ha apró korodban is azt mondtad volna, hogy a francba a járással, mindig próbálom, de fenékre ülök, akkor ma is négykézláb másznál.


pont ide illik az, amit Navalnij mondott:

"A gonosz diadalához csak az szükséges, hogy a jó emberek ne tegyenek semmit. Ne legyetek tétlenek"

márc. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%
De én teszek, meg fogok is, ezért szavazok le a Kutyákra, hogy elzavarja a Fideszeseket meg az ellenzéki pártokat is a francba, szavazz te is a Kutyákra meg minél többen, és akkor lesz változás.
márc. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Blackfyre ***** válasza:
100%
6-os: A kutyáknak 70 tagja van. Megyei listákat se fognak tudni állítani, ahogy 19-ben se, nemhogy kormányt és ellenzéket váltani.
márc. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Kormányt még nem, főleg ha jön Magyar Péter (Lisan Al Gaib) pártja, de ellenzéket simán.
márc. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8: Magyar Péter egy lufi. Most fel lett kapva, de nincs mögötte tartalom.

1 év múlva senki nem fog emlékezni rá.

márc. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
márc. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!