Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek miért kritizálj...

Az ellenzékiek miért kritizálják Marco Rossi magyar állampolgárságát?

Figyelt kérdés
Pedig jobban megérdemli, mint egyes balliberálisok, elvégre többet tett a hazáért is.

márc. 16. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én nem ellenzem , sőt aki tesz a hazáért az autómatikusan megkapja , de aki a haza ellen van attól autómatikusan megvonnám pl aki kínai rendőröket hoz az országba
márc. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Fsms ***** válasza:
88%

Azt sem tudtam, h magyar állampolgárságot kapott. Ugyanúgy felesleges mint Dzsudzsák diplomata útlevele.

Akkor vond meg az állampolgárságot az ország 30% aki nem a gazdira szavaz.

Mellesleg a a Fidesz olyan mélységbe rombolta az országot, ami meg a kommunistáknak sem sikerült.

Ez már vicc amit a Lendvai utcai moszkoviták csinálnak, mint ez a kérdés.

márc. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Én nem ellenzem. Csak jobb lett volna, ha az orbán viktorét adjálk neki oda, az meg menjen oroszországba!
márc. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Éppen ezért kritizálják. Mivel magyargyűlölők, fociban is a magyarok ellen drukkolnak.
márc. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Én úgy látom itt a kérdés és a válaszok alapján is, hogy valójában többnyire nem kritizálják, hanem a fideszesek hazudják ezt róluk.


Érdemes az ilyen állításokat fenntartásokkal kezelni, mivel egy fideszes általában akkor is hazudik, ha kérdez vagy ha álmában beszél!

márc. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Nekem sincs vele semmi bajom. nem tudom ki kritizálja.
márc. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Marco Rossi nem magyar, nem beszél magyarul... Jön egy nagyobb bukta, és egyből menesztik. Aztán megy valamelyik török vagy ruszki csapathoz, és sose látjuk többet.
márc. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

Én sehol nem találkoztam kritizálással.

Ettől még lehet egy-két elborult, aki ezt tényleg mondta.


Egy újabb fidesz temó. Ha valamit mond bárki, ami kiforgatható, vagy náha azu se kell, hogy az legyen, akkor rögtön azt terjeszti, hogy az minden baloldali/ellenzéki álláspontja.

márc. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
Senki nem kritizálta csak kitaláltad.
márc. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nemtudom, de szerintem elég ciki, hogy még magyar nyelvet sem tudja...
márc. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!