Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg rossz lenne ha Lmbtq-t...

Tényleg rossz lenne ha Lmbtq-t be engednék az iskolába? Ők átnevelnék a gyermekeinket?

Figyelt kérdés

márc. 17. 13:18
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
0%

#40 Akárhogy is nézem, a gyerekek arcába tolt szexualitás az pedofília. Még akkor is az lenne, ha heteroszexualitásról lenne szó, pláne így. Viszont heteróknak általában eszükbe sem jut rátukmálni a szexet a gyerekekre, míg ti meg vagytok sértődve azon, ha valaki ezt nem akarja hagyni nektek. Az elmúlt hetekben-hónapokban több pedofilt is elkaptak, és mit ad Isten, mindegyikük búzi volt. A homoszexualitás és a pedofília kéz a kézben jár, hiába tagadjátok.

A tudomány mindig alá volt rendelve az aktuális diktatúrának, ma sincs ez másképp. Aki kimondja a nyilvánvalót, hogy az általad felsorolt szexuális devianciák (mondjuk a "transzneműség" már nem deviancia, hanem súlyos elmezavar) betegségek, annak tönkreteszik a karrierét.

Az idézett szöveg egyébként úgy is megállja a helyét, ahogy te átírtad. Rasszista és egyben igaz.

márc. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
25%

#40

Küld már át azokat a tudományos iratokat, amik igazolják hogy a transzneműség nem defekt...

Ez máig vitatott dolog. Csak ugye be van fogva annak a szája aki mást publikál, és a cancel kultúra gondoskodik róla hogy tönkretegyék.



Másrészt már ne haragudj hogy jön ide a származás? Létezik olyan hogy trans vagy meleg gén? :D külön rasszba tartoznak a homoszexualis emberek?

Próbálom a logikád megérteni, de nem megy...

márc. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
25%

#40 +

Tehát ha valakinek pikkelysömör betegsége van a bőrén és azt mondom rá ez biológiailag rendellenes, akkor pikkelysömörfób vagyok?

Kicsit definiald már pontosabban hogy van ez? :D

márc. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
25%

#40

És ki kérem magamnak hogy engem lehomofóboz!

Nem utálok, nem bántanék soha azért valakit mert meleg.

Én felőlem házasodjanak is...


Attól, hogy nem nyalom be ezt a kierőszakolt, megvett több sebből vérző áltudományos F**ágot hogy ez biológiailag normális tendencia még nem vagyok homofób...


Támogatni kell őket valóban, de nem hazugságokkal.

márc. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
59%

“Akárhogy is nézem, a gyerekek arcába tolt szexualitás az pedofília. Még akkor is az lenne, ha heteroszexualitásról lenne szó, pláne így. ”


Ezzel annyira nyilvánvalóvá tetted, hogy neked csak azzal van baj, ha a gyermekek tudnak a melegek létezéséről.


“Viszont heteróknak általában eszükbe sem jut rátukmálni a szexet a gyerekekre, míg ti meg vagytok sértődve azon, ha valaki ezt nem akarja hagyni nektek. ”


Ez meg azt bizonyítja, hogy tipped sincs, mi történik érzékenyítéskor, felvilágosításkor. De mivel te szexuális tárgyként tekintesz a gyermekekre, így szerinted más is.


“Az elmúlt hetekben-hónapokban több pedofilt is elkaptak, és mit ad Isten, mindegyikük búzi volt.”


Ja, hogy ezekből lett hír, miközben ezt terjeszti a fasiszta propaganda évek óta. Ki gondolta volna 🤡


“A homoszexualitás és a pedofília kéz a kézben jár, hiába tagadjátok.”


Nem mi tagadjuk, hanem a valóság.


“A tudomány mindig alá volt rendelve az aktuális diktatúrának, ma sincs ez másképp.”


Na, így kell valóságtagadni. Az is remek jele a fasizmusodnak, hogy csak diktatúrában tudsz gondolkodni.


“Aki kimondja a nyilvánvalót, hogy az általad felsorolt szexuális devianciák (mondjuk a "transzneműség" már nem deviancia, hanem súlyos elmezavar) betegségek, annak tönkreteszik a karrierét.”


Úgy érted az a kókler, aki tagadja a tudományt, nevetség tárgya lesz és kitaszítják tudományos körökből? Helyes.


“Az idézett szöveg egyébként úgy is megállja a helyét, ahogy te átírtad. Rasszista és egyben igaz”


De gondolom hisztizni fogsz hogy fasisztának hívtalak, ugye?


“Küld már át azokat a tudományos iratokat, amik igazolják hogy a transzneműség nem defekt...”


Csak pl az aktuális verziója a mentális betegségek listájának 🤡

Plusz az is szép, hogy fogalmad sincs a tudomány állásáról, de van véleményed.


“Ez máig vitatott dolog. Csak ugye be van fogva annak a szája aki mást publikál, és a cancel kultúra gondoskodik róla hogy tönkretegyék.”


A tudomány és kisebbségek 2000 éves elnyomása után elég gáz, amikor a fasiszták cancel culture miatt sírnak.


“Másrészt már ne haragudj hogy jön ide a származás? Létezik olyan hogy trans vagy meleg gén? :D”


🤡🤡🤡

Tényleg képtelen vagy felfogni, mit bizonyítottam?


“Tehát ha valakinek pikkelysömör betegsége van a bőrén és azt mondom rá ez biológiailag rendellenes, akkor pikkelysömörfób vagyok?”


Áh, ügyes fasi. Nem, sem a melegség, sem a transzneműség nem betegség.


“Attól, hogy nem nyalom be ezt a kierőszakolt, megvett több sebből vérző áltudományos F**ágot hogy ez biológiailag normális tendencia még nem vagyok homofób...”


Fasik sírnak nem létező erőszak miatt. Wow. Na, mi az áltudományos abban, amit a teljes tudományos szféra elfogad?

márc. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
0%
#45 Provokáció, személyeskedés, szalmabábozás, ennyiből áll, amit ideböfögtél. Nem vagy méltó arra, hogy érdemben reagáljak rád. Magyarországon évtizedek óta senkinek semmi bántódása nem esett azért, mert ferde hajlamú, de látom, nagyon szeretnétek ezen változtatni, hogy aztán még jobban nyafoghassatok.
márc. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
59%

“Magyarországon évtizedek óta senkinek semmi bántódása nem esett azért, mert ferde hajlamú,”


Hogy mi van? Ugyanazon a Magyarországon élünk?

márc. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
0%

#45


Én a 42, 43, 44 vagyok.


Baromi sértő amiket itt irogatsz.

Én nem sértegettem senkit az írásomban, inkább észérvek helyett "lefasizol" engem. Nem vagyok fasiszta, mélységesen elítélem az elnyomást, a fajgyűlölő ideológiákat. És a 20 századot az emberiség egyik legsötétebb korszakának tartom.


"Áh, ügyes fasi. Nem, sem a melegség, sem a transzneműség nem betegség."


Én nagyon buta gyerek vagyok, nem hiszem el, kérlek győz meg erről. Miért nem biológiai rendellenesség?


"Tényleg képtelen vagy felfogni, mit bizonyítottam?"


Nem látom a levezetést. Nem vagyok képes felfogni mit bizonyítottál.



"A tudomány és kisebbségek 2000 éves elnyomása után elég gáz, amikor a fasiszták cancel culture miatt sírnak."


Nem vagyok fasiszta, de akkor azért adsz lét jogosultságot a cancel culture miatt, mert mert elvoltatok nyomva és ez a bosszú jár nektek?

Akkor miben különböztök a fasitáktól?

márc. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim válasza:
74%

Átnevelni mire? Elfogadásra?

Nem értem mitől félnek... attól, hogy a gyerek tudja mi az a meleg, még nem lesz az, egy meleg sem lesz heteró attól, hogy beszélnek neki róla

márc. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
0%
#49 De ha úgy beszélnek neki róla, hogy ez normális és egészséges dolog, azzal felkeltik az érdeklődését, tehát nagyobb eséllyel lesz búzi. Ha már tud róla, hogy létezik ilyen, akkor fontos tudnia azt is, hogy ez betegség.
márc. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!