Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A CSOK meg a többi ilyesmi...

A CSOK meg a többi ilyesmi csak akkor érvényes ha mindkét fél magyar állampolgár?

Figyelt kérdés

Személy szerint én szeretnék több gyereket csinálni, viszont mint tudjuk a magyar nők viszont nem. Félre értés ne essék, én senkinek nem akarom megmondani mit csináljon, senki életébe nem akarok beleszólni. Ha a magyar nők inkább csivavát akarnak tartani és negyvenévesen se akarnak gyereket, akkor ez az ő életük, ő döntésük. Ezt én tiszteletbe tartom.


Persze tudom, hogy vannak Magyarországon olyan népcsoportok, akik viszont elvállalnak több gyereket is. Viszont ott az a gond, hogy én utálom a BMW-ket meg alapvetően elutasítom a drága autók fetisizálását. Az ő kultúrájukban meg a BMW szent autónak számít, volt is egy nő aki mondta is, hogy "BMW kötelező", így sajnos esélyem se volt nála.

Így elég nehezen tudok elképzelni hosszútávú kapcsolatot, ha az alapvető értékrendünk ütközik, ha én nem ruházom fel szent tulajdonságokkal a BMW-t és inkább megvetést érzek a túlárazott márkás sz***k iránt.


De mi a helyzet ha megházasodok mondjuk egy pakisztáni vagy nigériaival? Az iszlámban Allah áll az első helyen, nem a BMW. Hozzám sokkal közelebb áll az a mentalitás ahol az első helyen Isten áll mintsem az ahol a BMW vagy az a mentalitás ahol nem akarnak vállalni gyereket.

De akkor is jár CSOK ha mondjuk születik 4-5 gyerekem, viszont egy harmadik világbeli ország állampolgárságú nőtől?


Nem vagyok tisztában ennek a menetével.



márc. 17. 14:18
A kérdező szavazást indított:
Igen, elég ha csak az egyik fél magyar állampolgár
Nem, mindkettőnek magyar állampolgárnak kell lennie
Fogalmam sincs, csak unatkozom és random kérdéseket olvasgatok
7 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Nem.

Külföldi állampolgársággal rendelkező is tudja teljesíteni a feltételeket.


Én is osztom a véleményedet.

Nekem például fehérorosz a feleségem.


Az ukrán, orosz, fehérorosz nők még megmaradtak olyan finomnak, nőiesnek és nem csak külsőleg, hanem belsőleg is.Nem olyan, mintha farkuk lenne.

Magyarból is találni ilyet, csak nehezebb.

márc. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy jóféle ázsiait szeretnék, szerencsére jönnek már a filippinók jó lesz nekem onnan is, kedves lassan öregedő és hálás csajok meg nem odvas nagy lukuk van.
márc. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Orbán azt mondta hogy nem akarsz kevert fajú lenni
márc. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3


Bagoly mondja verébnek.


Inkább lesz 4 gyerekem egy afrikai nőtől mintsem nulla egy magyartól, mert neki még 40 évesen is "karriert kell építeni" (értsd: fel kell áldoznia a saját életét azért, hogy a főnökének minnél több profitot termeljen)

márc. 17. 20:03
 5/8 anonim ***** válasza:
A nőnek magyarnak kell lennie. A férfi lehet külföldi.
márc. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5


És fordítva?

márc. 30. 12:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem. Egy négercsókért se. Ha kenyai, ha zimbabwei, akkor se.
ápr. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7


Tehát azt mondod külföldi állampolgár esetén nem működik?

ápr. 6. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!