Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Létezik a világon sikeresen...

Létezik a világon sikeresen működő illiberális állam?

Figyelt kérdés
Az orbáni illiberalizmus nemzetrontó hatása egyedüli, vagy más országok is szenvednek ettől a hülyeségtől?

márc. 18. 07:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
16%

Miféle nemzetrontó hatásra gondolsz?

Mutass kérlek olyan liberális államot ami ma sikeresebb, erősebb, mint volt 15-20-30 évvel korábban!

márc. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%

Nem.


Ez olyan mintha létezne békében zsidók lakta náci ország, vagy kapitalista kommunizmus.


Egymást kizáró fogalmak.

márc. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%

Mindenhol ez van, lásd Oroszország is.

Szóval nincs sikeres illiberális putri a világon.

márc. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
34%
Olyan szavakat és kifejezéseket használsz, amiket a szádba adtak, nem pedig te fogalmaztad így meg.
márc. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
28%

Sosem lesz nyugalom, amíg szélsőség van egy ország kormányzásánál.

Ha én kormányfő lennék, bevenném a l.szarom tablettát, aztán azt csináltok, amit akartok.

Puhára verhetik a b.zik, meg a nácik egymást a főtéren, ne a kormánytól várják a csodát ennek a megoldására.

márc. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
53%
Igen, pl. Kína vagy Szingapúr.
márc. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
6, Kina belső viszonyairól nem túl sokat lát a világ, mivel nem engednek ki semmilyen információt az országon túl. Én jártam Szingapúrban, az egy nagyon-nagyon más világ. Bár az egyenlitőhöz való közelség, ad neki egy kétségtelen különleges közeget, egy olyan páratartalommal, amit én sehol sem éreztem előtte és azóta se, de maga a város, hát, hogy is mondjam, nem lett álmaim célországa. Olyan szinten túlkontrollált, hogy szinte szellenteni sem lehet nyilt terepen és nagyon zavaró. Frankón azon pörögtünk, hogy mikor, mit, hol, miért nem lehet csinálni, mindenhol, minden megvolt szabva és a csillogó giccsen túl, ott is volt szegénység, csak eldugták. Nem látod a fényképeken, a forma 1-es közvetitések alatt sem, de voltak olyan utcák, vagy blokkok, mint Pesten a régi 8ker.
márc. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%
Mit értünk illiberális alatt? Ha most a fideszesek elkezdenek diktatúrákat felsorolni, akkor azzal amúgy elismerik, hogy Magyarországon sem demokrácia van? Jó kérdés ez :D :D
márc. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
#7 Azt mindezzel együtt nem lehet tagadni, hogy ezek sikeresen működő államok. Kína a világ legtöbbet fejlődő gazdasága volt az elmúlt évtizedekben, és Szingapúr se panaszkodhat ilyen téren.
márc. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nincs.
márc. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!