Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Pétert ezzel lejáratta...

Magyar Pétert ezzel lejáratta a Rogán propaganda gépezet hogy veri a feleségét vagy ez még nagyon kevés ehhez más dolgok is kellenek?

Figyelt kérdés
márc. 18. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Ez mind a színjáték része.
márc. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Veri a feleségét? Erről nem hallottam... Nem tudom kinézni belőle, sokakból kitudom, de ebből a halálosan nyugodt emberből nehezen, hát még a 15-i beszédében sem véltem felfedezni indulatosságot, ahová egyébként úgy beférnie, sőt megszokott, ellenben szinte bárki mással, aki ellenzékben van, mindegyiknek vérben forog a szeme.

Nekem egyelőre Ő saját magát, (azaz a Rogánnak még nincs köze ehhez) de az egyelőre erős kifejezés lenne, hogy lejáratta, mondjuk úgy inkább, hogy a lelkesedésemet erősen mérsékelte.

Végignéztem mindegyik hosszú riportot, amit készítettek vele, a Partizánost, a Telexest, a 444-est, de a szemem akkor kerekedett ki, amikor végignéztem az ATV-s vele készült riportot, ami össz-vissz 20-25 perc volt. Ott, amit letol az már ilyen tipikus, nálunk a baloldali ellenzéktől megszokott paranoia, tehát az már nekem sok volt, nagyon sok. Hogy már itt a Hont András, meg a Ceglédi (aki iránti gyűlöletem határtalan) is a Rogán gyalogja... Szóval, hogy ott elvesztett a faszi és sokat kell még kepesszen azért, hogy ezen változtatni tudjon. Nézd, ezt akárhonnan is vizsgáljuk, ez gáz. Ez egyedül onnan nézve nem gáz, aki azt hiszi, hogy Magyar Péterrel végre kapott valamit és ezt félti, ennek okán a racionális gondolkodást egy kicsit hanyagolja. Ő valószínűleg egyenesen támadásnak éli meg a szavaimat. ATV-t is propagandának nevezte... ami volt már minden, DK TV-től elkezdve minden, az mindig abban a kezében van, akit éppen nem támad avagy mindig ellenkező kézben van, mint amit támad. :D

A hosszú riportokból nekem az jött le, hogy egy alapvetően nyugodt ember, aki olyan dolgokat mondott el, amiről eddig is beszéltek ellenzéki körökben, TV-ben, újságokban, hírportálokon stb. most pedig kezdem egyre inkább azt látni, hogy eszelős a faszi. Eszelősből már van épp elég és nem csak ellenzéki oldalon, így akinek a jelenlegi kormányból elege van, annak többek között ebből az eszelősségből is elege kell, hogy legyen, tehát akkor Magyar Péter hol alternatíva? Azt mondta nem akar pártot alapítani, nincs ezzel terve, nem akar politikai pályára lépni, csak úgy elszerette volna mondani azokat a dolgokat, amit elmondott. Aztán pártot alapít, 15-én bejelenti ezt. ATV-n elmondta, hogy nem akar miniszterelnök lenni, az még viccnek is rossz, majd meglátjuk ki lesz a miniszterelnök jelöltjük... Ezt nem akarom elhinni, hogy bárkinek is szimpatikus, aki kiábrándult a politikából ill. aki kiábrándult volna a jelenlegi kormányból, avagy aki eddig is ellenzékben volt, mert erre tudunk hozni rengeteg példát, hogy ilyen megtörtént már, hogy valaki tagad valamit, majd pont azt csinálja. Első példa, mi eszembe jut, "ne mondjon ilyen igaztalan dolgot, hogy itt bárki is vizitdíjat akar bevezetni", ugye ez is megtörtént. "Nem akarunk mi kormányozni, nekünk épp elég, ha másból kitudjuk kényszeríteni a saját programunkat vagy annak egy részét legalább", aztán kormányozni akartak és kimondottan dühösek voltak azért, hogy a programjuk egy részét a jelenlegi kormány megvalósította, konkrétan hisztériáztak érte. Ez is megtörtént. Nem töröljük el a rezsicsökkentést, aztán tulajdonképpen so-so mégis jelentős változás történt abban, sokaknak végeredményben kvázi "eltörölték". Ez is megtörtént. Az, aki már így indít, hát nálam az a rajtvonalnál már elvágta magát és úgy gondolom, hogy Ő is azzal a kb. 2.2 millió +-300 ezer emberrel gazdálkodhat, aki az ellenzékre szavazott avagy a Fideszből esetleg kiábrándult, mert hogy arra a 2.5M-ra, aki nem megy el szavazni tutira nem számíthat az, aki így indít, pedig egyedül azzal lehet "robbantani".

márc. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Nálam már kezdetektől le volt járatódva, fideszes tégla szoponc. Hajrá Momentum!
márc. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
3# Mégis mi értelme lenne a fidesztől, ha maga ellen kapmpányoltat ezzel az emberrel?
márc. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

4. - Az, hogy mivel M.P. fidesz termék, nem maga ellen, hanem maga mellett kampányol.

Ezzel az ál ellenzékkel, ami a háttérben fidesz, sokkal erősebb lesz orbán, mint valaha volt.

márc. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Miért lenne erősebb? Mozgatja a kiábrándult ellenzéki szavazókat
márc. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!