Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hihető és életszerű, hogy...

Hihető és életszerű, hogy Varga Judit igazságügyminiszterként, testőrök mellett feleségáldozatként nem tett volna semmit?

Figyelt kérdés

Ha a nyilatkozatait szuverén anyaként adja, akkor ott valami baj van? Ha nem szuverén anyaként célozgat, akkor ki irányíthatja az életét?



"Ne féljetek!"

Szent II. János Pál pápa

1978. október 22.


márc. 19. 08:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
6. Nekem ne magyarázz (Magyarázz) inkább, üldözési mániások úgyis azt hisznek, ami a ő fejükben képződik, engem ez nem érdekel.
márc. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

9, azért, mert akkor nem itt kéne találgatni, gondolatolvasni, sugallani, védelmezni, rágalmazni, meg mittomén.

Én kimondottan szkeptikus vagyok Magyar Péter politkai megmozdulásával és egyre inkább ellenszenves, az, amit a politikában csinál, de, ez egy büntetőügy, ami a jogra tartozik és nem ránk és a kettőnek az ég világon nem lenne szabad összetartoznia. Ha bűnös, akkor menjen börtönbe, ha nem, akkor meg politzáljon, ahogy akar, max nem szavazok rá.

márc. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
34%

Hogy érted, hogy nem tett semmit, hisz elvált?

Vagy mire gondolsz? Számomra hihető a sztori, hisz ha a környezetünkben nem is tapasztalunk, reality-kben, filmekben, könyvekben, stb. látunk/olvasunk épp elég családi vitát, ez szerintem még kultúremberek körében sem is indulhatna a legdurvább családi vita címért. No meg mivel egy 2020-ban tett rendőri jelentésről van szó, ami most került nyilvánosságra, minek kellene ebben egy pillanatig is kételkedni? Azt nem értem, ez hogy nevezhető pl. karaktergyilkosságnak? Mert Magyar annak tartja. Viták mindenhol vannak, a válások zömét megelőzik ilyen viták, felnőtt emberek számára ez nem hír. Beszélnek már egyesek tettlegeségről is. Van ilyen a rendőri jelentésben? Mondott ilyet Varga? Jönnek egyesek azzal, hogy ez egy megrendelt dolog, hogy a Fidesz kavarja a sz-rt. A HVG nem a Rogán-művekhez tartozik! Beszél az ügyről a telex, a 444 az ATV, a 24.hu, az RTL, és az összes többi baloldali újság.

Írtak a jelentésben arról, hogy félt Varga Magyartól e vita közben. Nőként ki ne félne egy férfitól egy vita közben? Egy dolog van amiben nő és férfi között leküzdhetetlen különbség van, és az az erő a fizikum. Teljesen természetes dolog, hogy egy nő fél egy vitában, amit egy férfival folytat és nem csak arra lehet következtetni ebből, hogy volt már ennél durvább is és ezért fél, hanem arra is, hogy előtte sosem volt közöttük ilyen komoly vita, így teljesen ismeretlen szituáció volt ez Varga számára és ennek köszönhető az ijedtség. Szerintem ez az "ügy" két forintot nem ér, nem hogy karaktergyilkosság meg ilyenek...

Eleve ki tudja min vesztek össze, ugye arról Magyar se beszél, pedig a szituáció maga ad arra okot, hogy akár azt gondoljam, nem családi ügyeken különböztek össze.

1. Előtte való nap Gulyásnál voltak vendégségben

2. Magyar azzal fenyegetőzött másnap, hogy botrányt csinál és megbuktatja a kormányt.

Én úgy látom, hogy aki eddig Magyarban reménykedett, ettől nem veszti el Magyar az Ő bizalmát, aki meg eddig is gyanúsnak tartotta az alakot, az ezután is annak fogja tartani. Tehát nem történt lényegében semmi, nincs ügy!

márc. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Szervizmérnök úr ***** válasza:
49%

Hihető és életszerű, hogy D. Klára (árnyékkormányzó) testőrök mellett, feleségáldozatként nem tett volna semmit Gy. Ferenc (zavaros nézésű) ellenében?

Szerintem hihető. Ha D. Klára jobban szereti a pártját, mint a párját, megteheti.


"Ha a nyilatkozatait szuverén anyaként adja, akkor ott valami baj van? Ha nem szuverén anyaként célozgat, akkor ki irányíthatja az életét?"

Ha te hiszel egy politikai közösségben és az igazságérzeted is ezt diktálja, az miért lenne probléma?

Szerintem, ha az anya csalódott volna a pártjában, ha áruló természetű lenne ő is, áskálódhatna ő is, ha akarna. Megtehetné.

márc. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!