Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz szavazókat nem...

A fidesz szavazókat nem zavarja, hogy az oligarcháiknak közel 2-3 ezer milliárd bevallott vagyona van?

Figyelt kérdés
Mészáros, csányi, stb fejenként 500 milliárdos vagyonnal rendelkeznek. Nem zavar titeket hogy ezt mind a ti adótokból szedték össze?
márc. 19. 10:34
1 2
 11/14 Szervizmérnök úr ***** válasza:
18%

Az nem gond, hogy Gergely győzelme után Ferenc emberei kerültek a zsíros pozíciókba, azóta is talicskázzák másfelé Budapest pénzét?

Aki ilyen kérdéseket felteszel (panellakóként?), neked jobb lenne Ferenc alatt?

Nem csak szimplán az irigység beszél valakikből ilyenkor?

Nekem gyakorlatilag mindegy lenne, ki gazdagodik az országban, ha az egyúttal munkát is ad másoknak, motorjaként a gazdaságnak.

Csak azért elvi alapon mégsem mindegy, ahogy látnám Őrült Tekintetű Ferencet megint uralomra törni. Nem szimpatikus. De Klára bácsi sem.

Meg a balliberálisok úgy általában.

márc. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Irigység beszél, mert én nem vagyok orbán rokon hogy százmilliárdokat lopjak EUs pénzből, a buta fogatlan szavazóim meg imádjanak érte.


Egyébként meg ti tényleg 50 IQ-s vidékiek lehettek ha csak a gyúúcsányt tudjátok felhozni 14 év fidesz után. Meg is érdemlitek amit kaptok a kormányotoktól.


Erre a magyarságra vagytok ti büszkék... mint valami afrikai törzs.

márc. 19. 13:13
 13/14 anonim ***** válasza:

Nagyon jól működik ez a fidesz-gépezet. És megdöbbentő, hogy még mindig és mindig van olyan elmeháborodott, aki képes elhinni mindent. A fidesz azért nem száll le Gyurcsányról, mert ezzel még néhány 100.000 sz*revő fideszes toprongyot tud kábítani. A mondjuk már tészta, hogy ezeken a fideszes propaganda csak röhög, mennyire hülyék az emberek. Az a baj, hogy tényleg nem látják a csöpp agyú fidkány szavazók mekkora herék, és azt állítja, hogy én azért vagyok hazaáruló, mert nem szavazok rájuk.

Ugyan mutassatok már kedves fideszes egy agysejtes hull*adékok olyan objektív, hiteles NEM fideszes portált, ahonnan beszop*játok, ezt a sok aljas hazugságot.

márc. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Szervizmérnök úr ***** válasza:
40%

Természetesen hazugság, hogy Ferenc szeretne visszatérni a hatalomba, azt ő is felmérte, hogy túl nagy az elutasítottsága a lakosság körében.

Ezért aztán gondolt egy merészet és az öregecskedőt tette ki a kirakatba. Hátha hitvesének nagyobb sikere lesz és majd rajta keresztül kapaszkodhatna vissza.

Azt már nem mérte fel, hogy milyen a kisugárzása valakinek, ahogy beszél, amiket mond, sokat elárul magáról MZP.

márc. 21. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!