Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz,itt a veg? Peter...

Fidesz,itt a veg? Peter bejelentest tesz, es azt allitja,hogy a bejelentes utan le kell mondani a kormanynak?

Figyelt kérdés

Valos lehet ez?

En orulnek nagyon


márc. 19. 12:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
70%
Itt is hetente állítja valaki, hogy le kell mondani a kormánynak, aztán mégse történik semmi.
márc. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
73%
Én nem vagyok Peter, -egyébként a Peter, az nem külföldi név?-, de én szerintem Orbánnak már rég le kellett volna mondania.
márc. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
71%
meglátjuk. Láthatóan nagyon fél tőle a Fidesz.
márc. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%

Az a baj hogy nem a petike miatt kellene lemondania.


A második orbánkormány végén 2014-ben az egész fidesz kormánynak börtönbe kellett volna vonulnia.

márc. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%
Hát a fidesznek nem lesz vége, talán Rogán Antal megy a süllyesztőbe, vagy mégse, mitn schadl ügy esetében
márc. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
17%
Napi monjonle. Petike nem kap pénzt se jobbról, se balról, valamit kezdenie kellett már magával, hátha felfigyel rá valami külföldi mecénás és jól kitömi lóvéval. Úgymond egyenlőre előre dolgozik, ez most a vizsgamunka, mennyire tud xartkeverni. Szerintem ez is csak egy percemberke, nem nagy jövőt jósolok neki, a Fidesz nyilvánvalóan legszívesebben elásná, a baloldali összefosás meg azért rühelli, mert ellopja előlük a showt. Mit is fog mondani? Hogy a vádemelés előtt tudtak a Völner ügyről, és Juditka otthon elkotyogta neki? Na és, mire egy tudomásra jutott ügy eljut a vádemelésig addig akár évek is eltelhetnek, minimum kell előtte egy feljelentés-nyomozás, ami tekintettel arra hogy fedett eszközökkel történt, több hónapos lehallgatásokkal. Juditkánktól meg nem volt szép, hogy otthon a rántottakészítés közben dumált a férjének a melóhelyi bizalmas dolgokról, de hát vállalta a felelősséget az összes hibájáért, akár olyanokért is amiről nem tudunk, és lemondott minden tisztségéről.
márc. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%
#6 szerinted ha ennyire jelentéktelen Magyar, akkor miért támadja ennyire a kormány?
márc. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
13%
Mit szívtál? :xd
márc. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
13%
7, ezaz, hogy eddig nem támadta. Most a rendőrségi cuccal kezdték meg a hadjáratot ellene, eddig simán hagyták, had szóljon.
márc. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
87%
9, hát ez azért túlzás. Korábban is elég sokat beszéltek róla ahhoz képest, hogy jelentéktelennek tartják, aztán az ő tüntetése volt legnagyobb 15-én és hopp kiderül, hogy "asszonyverő"? De még csak nem is "kiderült", csak sejtetik. Nem akarnak kártérítést fizetni a kamuzásért, már nincs miből fizetni a perköltségeket.
márc. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!