Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter ma azt mondta...

Magyar Péter ma azt mondta hogy Rogánék bementek az ügyészségre és manipulálták a papírokat. Kell ennél több? A kormánynak le kell mondania?

Figyelt kérdés
[link]

márc. 20. 17:18
A kérdező szavazást indított:
Igen, le kell mondania azonnal a kormánynak.
Nem kell lemondania.
Tartózkodom.
19 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Majd kiderül mi lesz. De mivel az egész ország és a bíróságok is a fidesz kezében vannak...
márc. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem követem ezt az egész cirkuszt, de ha csak azt mondta, az még kevés, akármilyen vádról, akárki ellen legyen is szó. Ha bizonyította is (vagy alapos gyanút tudott ébreszteni), az már más tészta.
márc. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Most már nem kell sok, hogy összeomoljon a NER. Arra kell vigyázni, hogy a szarházi banda ne úszhassa meg az elszámoltatást! Ne meneküljenek meg, mint a komcsik az un. "rendszerváltáskor"!
márc. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Ha Magyar Péter azt mondja, hogy a Föld lapos akkor le kell mondania az egész világnak?


Az, hogy egy NER csecsről levágott sértődött egyén aki most politikai karriert lát abban, hogy a hozzádhasonlók tényként kezelik minden szavát az nem éppen arra ad okot, hogy mindent elhigyjünk neki. Ő csak a hozzádhasonlóknak produkálja magát.


Majd ha bizonyítékokat mutat és nem csak vagdalózik akkor ér valamit a szava, addig egy forintot se csak pár 10 ezer lájkot a Facebookon meg vergődést itt a gyakorin.

márc. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
Egy civilizált országban igen, de itt...? Inkább kitüntetés lesz a vége.
márc. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%

Én arra vagyok kíváncsi, hogyha igazat mondd és vannak bizonyítékai, az a nyilvánossághoz mikor jut el? Mert az ügyészség biztos nem fogja engedni a nyilvánosságra tételt, elvégre az pont az ő korrupciójukról is szól.

Ezt ki kell szivárogtatni, vagy felsőbb, nemzetközi bíróságra vinni. Utóbbi nem valami gyors.

Én úgy vagyok vele, hogy amíg nem lesz nyilvános (így vagy úgy), addig szkeptikus maradok. És ha van stratégiai érzéke, akkor még a választások előtt szivárogtatja ki.

márc. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

...mert egy újabb senkiházi sz.jankó paskolja a híg kakit maga körül?

Majd megúnja.


Nem ő az első, de nem is az utolsó, aki nagy kakinak képzeli magát, mert azt hiszi, hogy ő valaki.

Közben csak egy újabb paprikajancsi, aki próbálkozik.

márc. 21. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyilván le fog mondani a kúrmány, mert MP azt mondta. Tóni is már izzítja a prájvetdzset hajtóműveit és menekül Argentínába. :D
márc. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sztem ez a Magyar Péter rosszabb mint egy átlag fideszes. Többet is képzel magáról és még el is hiszi. Ha olyan hangfelvétele lenne amiben Tóni parancsot ad, a nyugdíjasok kivégzésére még akkor se mondana le senki a fideszből, főleg nem Tóni, vagy Vitya.
márc. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!