Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minek "köszönhető" az, hogy...

Minek "köszönhető" az, hogy az összes nyugati demokratikus ország lakói közül a magyarok gondolkodása a legelmaradottabb és a legerőszakosabb?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 10:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
73%

Kerdezo, honnan vetted ezt az allitast?


Egyebkent akar igaz, akar nem, a netnacik szerint mindig, mindennek a zsidok az okai.

2010. okt. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Te nem vagy ép, antimagyar állat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. okt. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

bocs, elmaradott vagyok és erőszakos...


- nem szeretem a bu.zikat

- szeretem ha inkább magyar termékek vannak a polcokon (pl.: erős Pista, a tubusos xy országból származó chili helyett)

- nem szeretem ha a tévében Győzike, Celeb vagyok ments ki innen, Találkozások megy

- nem szeretem ha csak a celebekről van szó a tévében, semmi másról szinte

- nem szeretem ha a műsorvezetőket aszerint választják ki, hogy mennyire néz ki deviánsnak, mennyire "pikáns, pimasz, provokatív", ahogy ezt mostanában mondják

- sajnálom, hogy szeretem a történelmünket, ápolom a hagyományainkat

- rohadjak meg, hogy nem akarok rabszolga lenni a saját hazámban...


stb. stb. ilyen egy átlag magyar gondolkodása. rohadjunk meg mind.

-

2010. okt. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, hogy aki ismeri az ősi magyar életfelfogást és szemlélet módot az tudja, hogy, a magyar egy elfogadó békés ember. Aki mást állít az egyenesen hazudik! Bennünket sajnos belenyomtak egy húsdarálóba és szándékosan lenyomták a felfogást, nem engedik meg, hogy gondolkodjunk, mert az ellene megy a mai globalista hatalmi iránnyal. Sokan vannak akik magyarul beszélnek ebben az országban, de a szívük nem magyar. Minden józan nemzet a világon védi a nyelvét, kultúráját, csak nálunk nácizzák le azt, aki nem szereti, ha belenyomják a földbe. És ebben semmi rasszizmus nincs. Csak előre szólok, mielőtt eltérnénk a kérdéstől. Ellehetetlenítettek bennünket és ezt a hülye is észre kellene, hog vegye. Most már az emberek nagy része látja, hogy a történet a bőréről szólt.


Meggyőződésem, hogy egy magyar látja az összefüggéseket és nem erőszakos nép. Ezért veszélyes is. Ezért tudtak bennünket ennyire megalázni, tönkretenni, mert birkák lettünk.


És ez nagyon fáj sokaknak.


más: A szerbiai háborúról mesélt egy barátom akinek sajnos a családja egy része ott élt ("élt" múlt időben). A megdöbbentő szó az emberi kegyetlenségre nem kifejezés.

2011. febr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!