Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tennél az ország jobbá...

Mit tennél az ország jobbá tétele érdekében?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én a politikusok felét kirúgnám, a másik felét meg a nagyon gazdag ÁLLAMI cégek vezetőinek beállítanák egy fizetésmaximumot, amit trükközéssel sem lehet túllépni.
2011. nov. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Sz1u ***** válasza:
57%
Hoppá! Hová tűntek az eddigi válaszok? Egy sem volt sértő (a kérdező kommentje kivételével)!
2011. nov. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Töröltem őket, mert HATALMAMBAN ÁLL!!!!!44négy!!!
2011. nov. 8. 21:05
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Nincs semmi más, amit tehetnék. Úgy érzem, hogy az ország jobbá tétele nem rajtam múlik. Bejelentett, teljesen fehér munkahelyem van. Nem vagyok gazdag, de becsületesen élek. Tükörbe tudok nézni, a lelkiismeretem tiszta. Nem tartozom senkinek, nekem sem tartozik senki. Az utcán nem szemetelek, próbálok segíteni, akinek tudok. Épp családot tervezek :)
2011. nov. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

amúgy a Jobbik tulajdonképpen liberális párt nem?


hiszen harcolnak a Zemberek jogaiért

Odaadóan szövetkeznének kisebbségekkel (arabok)

harcolnak a gyűlöl khmm a szólásszabadságért

2011. nov. 8. 21:11
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

A kérdés már rossz: nem mit tennél, hanem MIT TESZEL AZ ORSZÁG JOBBÁ TÉTELE ÉRDEKÉBEN.


Negyedik válaszoló válaszolta meg a legjobban a kérdést. Ő tesz az országért. Beszélhet itt mindenki a politikusokról, meg bérplafonról, de amíg az utca emberei közt bocsánatos bűn adót nem befizetni, számla nélkül dolgozni, a buszon bliccelni, addig minden itt elmondott szó képmutatás, és az embereknek csak a szája jár...

2011. nov. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

polititikusok bebörtönzése


kontrolált fizetésű új vezetők, kevesebb! akik mély pszichologiai vizsgálat alá voltak vetve!


társadalmi kontrol, alsó hát vétó joggal!


pénzügyi rendszerek megregulázása,nincs spekulálás!


média közkézben!


magyar pénznyomtatás!


külföldi s*ggekről való leszakadás! Elég a nyalásból!


szigorú, külpolitika, ami önkényesen a magyarok érdekeit nézi ( a bankároktól tanulhatnánk ezt a mentalitást!Ö


Egészségügy fellegvár, egészségturizmus, egészségbiztosítás külföldiek számára is, h ide fizessék a tb-t


városok parkosítása


komoly pszichologiai terápia széles körben, gyerekekben normális érték kialakítása

2011. nov. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"Egészségügy fellegvár, egészségturizmus,"


ezt így miből?

2011. nov. 9. 00:56
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
Kirugdosnám a politikusok nagy részét a Parlamentből, csak olyanok maradhatnának, akik tényleg tesznek is valamit az országért ( és a Parlamentben 380 politikusi hely helyett 150-200 lenne csak, mert ennyi is elég az országnak), az összes politikusnál, polgármesternél, stb. utánajárni a viselt dolgainak, és akik csináltak valamilyen disznóságot, azokat megbüntetném, a teljes vagyonukat elkoboznám, és az oktatás, egészségügy, infrastruktúra fejlesztésére, modernizálásra fordítanám.
2017. júl. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!