Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz frakcióvezetőjének...

A Fidesz frakcióvezetőjének botrányos elszólalásának mi lesz a következménye?

Figyelt kérdés
Ugyanis azt mondta, hogy „Magyar elvesztette a felesége által szerzett munkahelyeit, és ezért bosszút akar állni”. Tehát elismerte, hogy a kormány miniszterei jól fizető állami állásokat bizfosítanak a miniszterek családjainak. Ez már büntetőkategória?

márc. 21. 23:33
1 2
 1/12 PMC Wagner ***** válasza:
89%
Abban az országban ahol alapkiképzés után alezredes lehet valaki? Kétlem
márc. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
Nincs semmiféle botrányos elszólás. Eddig is köztudott volt, hogy Magyar akkor került ki a pixisből, amikor a felesége otthagyta. Az meg a te együgyűséged bizonyítja, hogy rögtön többes számban beszélsz és kivetíted az összes miniszterre. (Én leginkább a te pitiáner ostobaságodat tartom botrányosnak...) :)
márc. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Nekik ez olyan természetes, hogy csodálkoznának, ha valaki szembesítené ezzel őket.
márc. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

#2 Akkor hogyhogy a válás után még állami cégekhez lett kinevezve?


Ennyire debilekkel lenne tele a Fidesz, hogy sérülés nélkül veri az igazságügyi minisztert és testőreit, MP elhagyja a felségét (éppen ő volt, aki bejelentette a válást), aztán még zsíros munkákat is adnak neki?

Szinte sajnálom a pártot, miközben összecsokizzák itt magukat a nagy erőlködésben, hogy valami lejáratást össze tudjanak már végre hozni.

márc. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
A fideszes jobbágyok már nem is értik, hogy ugyan mi ezzel a baj..
márc. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
Miért, szerinted Dobrev Klárából ki csinált listavezetőt?
márc. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

“ válaszolta Orbán, megjegyezve, hogy ezt szerinte nem a kormánynak, hanem a politikai kommentátoroknak kell véleményezni. Elmondta azt is, hogy szerinte nem Varga Judit szerezte ezeket az állásokat Magyarnak.”


[link]


Balu szerint meg nem Varga Judit szerezte az állást neki. Látjátok Fideszes komcsik, ennyire alkalmasak a vezetőitek, egyik ezt mondja, a másik az ellentétét.


“Hajrá Fidesz örökre” 🧟🧟🧟🧟

márc. 22. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt ennek nincs jelentősége, nem fog semmi retorzió lenni emiatt (sem).
márc. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%

Miért, enn is szereztem anno ismeretség révén állást a páromnak...mi ebben a bűn.

Nem fizettem le senkit, egyszerűen beajánlottam és rájuk bíztam a döntést, millió ilyen van az életben.

márc. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

"Miért, enn is szereztem anno ismeretség révén állást a páromnak...mi ebben a bűn."

Tudod az ismertség csak azt alapozza meg, hogy meghallgassák az embert. Ha azt mondja valaki, hogy XY MIATT kaptad meg az állást (és utána XY távozása MIATT lettél te is elküldve), azalatt mást szokás érteni.

márc. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!