Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Magyar...

Mi a véleményetek Magyar Péterről?

Figyelt kérdés
Ki ő? Független, vagy valamelyik oldal bábja?

márc. 22. 08:40
A kérdező szavazást indított:
Független, a magyarok érdekét nézi (nem a "Magyar"ok érdekét, értitek xd
Orbán őt akarja használni arra, hogy a fideszt leváltsák, de a rendszer maradjon
Baloldali báb, akivel a jobboldali szavazókat akarják megfogni
26 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

A fazon, 5 perce, még a vigan elvolt a rendszerben és a rendszerből kapott pénzekkel. Érteni vélhetném azon érveit, miszerint a családját, gyerekeit védte azzal, hogy nem jött ki korábban a napra, mikor ő már korábban is rendszerkritikus volt...

Közben meg azt érzem, hogy egyre tovább húzza ezt az egészet. Én nem tudom őt hová tenni. Amit én érzek ebben, az az, hogy az viszont egészen biztos, hogy a pedokegyelmi ügy, lekerült az abroszról.

márc. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%
Tökéletes Fidesz taktika új kivitelezője. Legszebb az egészben, hogy már lassan huszadszorra hagyják magukat átverni a balosok.
márc. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én balosok vagyok, de én nem érzem magam átverve vala-vel, mivel se nem szavaztam erre az emberre, se nem fogok.
márc. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Hadházy Ákos véleményét tartom hitelesnek, a rabló M.P nem hiteles.
márc. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

“Baloldali báb, akivel a jobboldali szavazókat akarják megfogni”



Ebben nem hiszek, hogy balos báb. A despota keletsimogató baloldal elköltött rá csak az első héten 50 millió reklámpénzt, megy most 1000 megy a lejáratása, az igazi jobbosok rá fognak szavazni, és egy demokratikus rendszer lesz…


Kedd március 26.

márc. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 hypno ***** válasza:
100%

Amit előad az egyelőre egy One-Man-Show.

...de ezt nem is tagadja, ami pozitív.


Amúgy miért kellene egy alíg egyhónapja közbeszédbe került politikai celebről azonnal véleményt formálnom? Egyelőre várom merre fejlődik.

márc. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

Nem lenne olyan ember, aki le akarná váltani a fideszt, akibe ne kötnének bele a károgók. Makulátlan ember nincs. Se te, se én, se senki. Ezért nem lesz leváltva a fidesz, mert mindenki egy olyanra vár, aki mindenkinek és mindenben tökéletes. Ilyen sosem lesz.

Ez a csávó nekem eddig szimpatikus. Nem ülök fel az összeesküvés elméletek egyik szekerére sem. Nem címkézek, nem bélyegzek előre. Hagyom, hogy az idő kiadja.

márc. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%

Akkor hittem volna neki, hogy megbánta bűneit, jó útra tért, ha azzal kezdi, hogy pl a pénzből amit a nerben összeharácsolt, támogat pl. néhány kórházat (vagy egyéb közérdeket).

De nem ezzel kezdte.

márc. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

Fordított logikával attól hiteles hogy minden oldal támadja.

Azért beszélhet a Fidesz belső gaztetteiről, mert nem volt annyira benne, hogy ezzel megfoghassák. Ergo nem szedte meg az aljas mutyikból magát. Tehát nem nagyon tudott volna kórházakat egyebeket támogatni.

Simicska épp azért maradt kussba mert saját maga ellen nem fog terhelőeket mondani ő maga volt az Orbán-rezsim 2014-ig.


Egyébként ilyen a magyar néplélek pár hete lépett porondra és az összeesküvés elméletekben már volt minden oldal és minden hatalom ügynöke.

Olyan nem lehet hogy valakinek elég és kiáll hogy eddig és ne tovább.

márc. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%
9-es véleményét osztom.
márc. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!