Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Talpra magyarosokat kérdezem....

Talpra magyarosokat kérdezem. Mi a véleményetek Magyar Péterről most hogy kiderült mindvégig abuzálta az exfeleségét?

Figyelt kérdés
Ez lenne az alternatíva?

márc. 18. 11:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem lennék meglepve ha kamu lenne. A Fidesz annyit hazudott már, elvesztett sajtóperek ezrei bizonyítják.
márc. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 hollófernyiges ***** válasza:
60%
Én azt hittem hogy pedofil lesz belőle.
márc. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Fidesz hazugság ég a ház. Juci szavahihetősége sajnos 0 a schadl, pegasus, kegyelmi botrány stb ügyek miatt
márc. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Ha igaz a dolog (A peti azt mondta) van rendőrségi jegyzőkönyv az ügyről.
márc. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
Az előbb is volt ilyen kérdés, miszerint Magyar Péter verte a feleségét, de ha jól látom már tiltották a kérdést. Nem sokáig volt kint.
márc. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 hypno ***** válasza:
71%

Mi van?

Az orbánisták ellenfelet látnak a srácban, hogy máris rárepültek?

márc. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
10%
3: Maga Magyar is elismerte, hogy megtörtént a dolog, és van róla rendőrségi jegyzőkönyv. Csak hát neki nem tetszik a tartalma. Az egy dolog.
márc. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%

Most őszintén, ki az aki nem pofozná meg vargát? Egy rendszerkiszolgálló tenyérbemászó, szemtelenül válaszolgató kollaboráns.

Ha otthon is előadta a gusztustalan stílusát, nem lenne csoda ha párszor elfogott volna vele szemben a türelem.

Így ebben az esetben érthető lenne ha lenne valóságalapja.

De 99% hogy a szokásos Fidesz kamu inkább.

márc. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
Úgy , olyan magas lóról pökhendiskedve válaszolgatott az újságírói kérdésekre, hogy magam is felpofoztam volna :D Jó helyt volt az a verés, ha egyáltalán megtörtént. De annak nagyon örültem, hogy most rájárt a rúd a némberre.
márc. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

“ Maga Magyar is elismerte, hogy megtörtént a dolog, és van róla rendőrségi jegyzőkönyv. Csak hát neki nem tetszik a tartalma. Az egy dolog.”


Utálom. Utálom a mai magyarországi politikai témát. Mindenki, folyamatosan csak vádaskodik, hazudik, ferdít. Nincs egyetlen érdemi beszélgetés sem, mert vagy teljes mértékben hazudnak vagy pedig ferdítenek, lásd te magad.


Maga a téma, hogy Magyar Péter bántalmazta az exfeleségét. Az ebben kételkedőnek, a te válaszod az, hogy ezt Magyar Péter elismerte.

Ez egyszerűen szemen szedett hazugság. Magyar Péter elismerte, hogy

2020. december 29.-én volt egy családi vita, amiről készült egy titkos rendőri jelentés.


Ezt ismerte el. Semmilyen bántalmazást, abuzálást nem ismer el, ezzel szemben te állítod, hogy ő maga elismerte.


Egy vagy te is és mindenki aki ilyen módon ferdít BÁRKIRŐL. Egy patkány az, aki bizonyíték nélkül Gulyás Gergőröl állítja, hogy transzi prostikhoz jár és a többi és a többi. Remélem te is és az összes hazug ember egyszer elkell számoljon a lelkiismeretével. Legyen ez baloldali vagy jobboldali vagy bárki. Gusztustalan, hogy egy hír felröppenése esetén legalább 10 forrást át kell nézni, mert valószínűleg a cikkben leírtak hazugságok.


Egyébként a titkos szolgálati jelentés is.

Magyar Péter az igazságügyi miniszterrel, annak hivatalos testőreivel szemben agresszívan, bántalmazó módon lépett fel és ennek nem lett 2020 óta következménye?


Az igazságügyi minisztert folyamatosan bántalmazta egy férfi és ennek nincs következménye 21. századi Magyarországon?

Nincs következménye, hogy a Rendőrségnek tudomása van arról, hogy egy nőt folyamatosan bántalmaznak és nem indítanak eljárást?

Varga Juditot és gyermekeit állítólag hivatalos testőreinek kell menekíteni az agresszív Magyar Péter elől és ennek ma Magyarországon nincs következménye, ADDIG a pontig, amég Magyar Péter ki nem lép a FIDESZ köreiből?


Hát szerintem ez az ügy még gázabb a Fidesznek, ha igaz mintha nem. Az én olvasatomban azt üzenik,

Ha maga az igazságügyi miniszter vagy sem védünk meg egy bántalmazó emberrel szemben.

márc. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!