Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Toroczkai miért nem csinálja...

Toroczkai miért nem csinálja azt amit 2006-ban is?

Figyelt kérdés
Ugye akkor ő is kint volt az utcán és szervezkedett, a többi már történelem. De ha ennyire rossz a helyzet ma is, (noha amolyan "őszödi beszéd" nem került nyilvánosságra) és tudja jól, hogy milyen korrupt és hazaáruló kormány van hatalmon akkor most is megtehetné, de ehelyett pártot alapított, ezt annó is megtehette volna, és ha jól tudom akkor még jobbik -tag sem volt. Szóval mennyire hiteles ő meg a pártja?

márc. 23. 07:54
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Öreg már ehhez.
márc. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Ő semmitse csinál, csak bemutassa magyarországot meg a moretelepeket és annyi.
márc. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Mert 2006-ban sem értük el a célunkat. Túl erős a média agymosása, ezért nem volt és ma sem lenne általános támogatottsága a forradalomnak.
márc. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Nem annyira rossz a helyzet ma.
márc. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
nincs miértje.Akkor volt.Meg már parlamenti párt elnöke,részben elérte a célját.
márc. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Mert így tiltakozott az akkori országrombolás ellen. Most felelős nemzetépítés folyik. Az ellen miért kéne tiltakozni? Inkább segítsen benne.
márc. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
fidesz-csicska újfasiszták, van még kérdés?
márc. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
29%

Miért csinálná? Már elmondta, hogy nem célja orbán megbuktatása. Orbáni média egyébként is feltűnően jó színben tünteti fel legtöbbször.

Nagyon sok minden érv van amellett, hogy miért a fidesz szatellit-pártja (nem vagyok balos, ezt magamtól is így láttam, sőt, már bőven a '22-es választások előtt ezt mondtam).


Ki kellene pucolni őket a parlamentből de még az országból is, nagyon kártékonyak a magyar népre nézve (saját magukra meg a fideszre nézve pont ellenkezőleg). Mondjuk vihetik magukkal a többi pártot is, jobbról-balról.

márc. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!