Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valójában Magyar Péter csak...

Valójában Magyar Péter csak egy fiatalabb Orbán lenne?

Figyelt kérdés

Sajnos az a véleményem, hogy sokan tényleg csak ezt keresik benne. Volt egy Telex video, ahol megmondta a néni neki, hogy no migráns, no háború.


Vagyis magyarra fordítva, a társadalom sajnos továbbra is egyszerrű marad szellemileg, lényegtelen ki van kormányon.



ápr. 25. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Igen, aki tényleg baloldali, annak nem lehet szimpi egy ilyen ember.
ápr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

"no migráns":

Ha működik az integráció, akkor lesz egy munkaerőpiac, ahol egyre alacsonyabb bérekért kell egyre keményebben versenyezni. Nyugaton a legtöbb helyen persze nem működik.


"no háború":

Tehát áldozzuk fel a többek között olcsó orosz energiahordozókra építő európai ipart azért.. hogy támogassunk egy orosz ellenkormányt, ami pontosan olyan, mint maga az orosz kormány, csak most épp amerikabarát..

ápr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én nagyon nem tudok azonosulni a vidéki "néplélekkel". Mindog is fővárosban éltem, külfdön éltem. Én nem hiszem, hogy a politika csak arról szól, hogy atombombakat robbantunk, majd azok szavazatát akarjuk bezsebelni, akik ugyanazt a szöveget 1-2 éve még Orbánnak mondogatták.
ápr. 25. 22:10
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Lehet benne igazság.
ápr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Az idősebb
ápr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Rohadtul nem mindegy ki van a kormányon… oké, Orbán 2.0, és? Belépne az eu ügyészségbe (nincs többet lopás a támogatásokból, mindegy ki lenne hatalmon), meg a média törvényeket is teljesen átírná, így ilyen szintű propaganda sem lenne többet. Minden más csak extra lenne, jelenleg erre a kettő lépésre van az országnak legjobban szüksége, hogy gyógyulni tudjon.


A fidesszel az a gond, hogy nincs semmi fék felettük. Én abszolút eltudom hinni, hogy Orbán csak jót szeretne és a pénzeket sem rosszból szervezik ki oligarcháknak, hanem egyszerűen szeretnének Magyar kézben tartani itthoni cégeket. Csak a probléma az, hogy fékek nélkül teszik ezt, így teli lett a fidesz korrupt és gazdasági analfabéta emberekkel akik megfojtják az országunkat gazdaságilag. A propaganda pedig a politikai életet rombolja le és evtizedes sebeket ejt rajta…

ápr. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%

Mp-nek az a dolga, hogy szétverje az ellenzéket és a Fidesz győzzön végre mindenhol.


Jól csinálja.

ápr. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalabb orbán nem létezik, csak buta vidék aki hatalmon tartja a diktátorokat.
ápr. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez kizárt dolog, mert nem tudom.
ápr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!